Neler Yeni

Laptop Değişmelimiyim

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Çağrı menekşe
1 yıl kadar önce bu laptopu almıştım üniversitede kullanırım oyun falanda oynarım diye ses performansı falan güzel çok ses yapmıyor sizce bunu satıp biraz daha koyup 4050 falan almalımıyım gerek varmı çok ağır oyun oynayan biri değilim ama bi oyuna girdiğimde en azından normal grafiklerde oynatmasını istiyorum bu laptopda biraz geri kalıyor garantisi devam ediyorken satması kolay olur diye düşündüm sizce ne yapmalıyım

erayisteya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Eray
İlgilendiği Kategoriler
Müzik ve oyun
Discord
sagopakajmer1.
1 yıl kadar önce bu laptopu almıştım üniversitede kullanırım oyun falanda oynarım diye ses performansı falan güzel çok ses yapmıyor sizce bunu satıp biraz daha koyup 4050 falan almalımıyım gerek varmı çok ağır oyun oynayan biri değilim ama bi oyuna girdiğimde en azından normal grafiklerde oynatmasını istiyorum bu laptopda biraz geri kalıyor garantisi devam ediyorken satması kolay olur diye düşündüm sizce ne yapmalıyım
3050 ti yeterli olur 2 3 sene daha zaten, değişmeye gerek yok bence daha devam edin bu laptoptan.

Birkaç sene daha gideri var.

Üzgün Araba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Çağrı menekşe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
normal grafiklerde zaten 3050ti nin oynatması lazım
black myth wukong benchmark indirdim 40 fps ler aldı lowda 80 leri görüyor optimizasyonu kötü diyorlar oyunun ama bilemedim belki biraz tap bi örnek olabilir bu oyun
Mesaj otomatik birleştirildi:

3050 ti yeterli olur 2 3 sene daha zaten, değişmeye gerek yok bence daha devam edin bu laptoptan.
peki sağolun doğum gününüzmüş doğum gününüz kutlu olsun hocam

Top Bottom