Neler Yeni

Laptop Destekli Bluetooth Kulaklık

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Qcy t13 aldım fakat sadece ios/android destekliyormuş. Windowsa bağlayamadım. Biraz araştırdım ama her yerde de özellikleri tam yazmıyor eksik yazıyor vs. Sizin bildiğiniz önereceğiniz hem telefona hem bilgisayara bağlanan kulak içi bluetooth kulaklık öneriniz var mı? Fiyat çok uçuk olmasın maks 500 TL

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Yunus
Qcy t13 aldım fakat sadece ios/android destekliyormuş. Windowsa bağlayamadım. Biraz araştırdım ama her yerde de özellikleri tam yazmıyor eksik yazıyor vs. Sizin bildiğiniz önereceğiniz hem telefona hem bilgisayara bağlanan kulak içi bluetooth kulaklık öneriniz var mı? Fiyat çok uçuk olmasın maks 500 TL

Bluetooth olan her cihaza bağlanıyor kulaklıklar.

Ugreen hitune t1 kullanıyorum ben laptopumda öneririm

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denedim bağlanıyor hocam teşekkürler. Ama benim laptopta kablosuz bağlantılarda sıkıntı var sanırım. Wifi de zayıftı 5 saniyede bir ping çıkıyor oyunlarda hissettiriyor. 2 tane bluetooth kulaklığım var ikisinde de stabil bağlantı olmuyor çok kısa süreli kesiliyor bu da rahatsız ediyor bir süre sonra.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
719
İsim
Yunus
Denedim bağlanıyor hocam teşekkürler. Ama benim laptopta kablosuz bağlantılarda sıkıntı var sanırım. Wifi de zayıftı 5 saniyede bir ping çıkıyor oyunlarda hissettiriyor. 2 tane bluetooth kulaklığım var ikisinde de stabil bağlantı olmuyor çok kısa süreli kesiliyor bu da rahatsız ediyor bir süre sonra.

Laptopda sorun vardır garanti varsa servise yoksa işini bilen bi tamirciye götür derim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,081
Üyeler
141,084
Son üye
marionoganator
Top Bottom