Neler Yeni

Yardım Laptop Harici Ekran Kartı Sorunu

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Yaptim ama minecraftta hala kullanmıyir
Fortnite da sorun yoksa sıkıntı yoktur Minecraft ta kendini tamamen kullanmasını bekleme oyun bloklardan oluşuyor o oyunu oynarken kart o kadar rahat ki oyunu ciddiye almıyor resmen çünkü oyun çok düşük sistem istiyor

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Abdurrahman
Fortnite da sorun yoksa sıkıntı yoktur Minecraft ta kendini tamamen kullanmasını bekleme oyun bloklardan oluşuyor o oyunu oynarken kart o kadar rahat ki oyunu ciddiye almıyor resmen çünkü oyun çok düşük sistem istiyor
Fortnitede de aslinda nirmal degil en dusukte 200 fln almasi lazim videolarda öyle ben 120 aliyorum en dusukte minecraftta ise 1.18de en yuksek ayarlarda 16 chunkta 40-50fps ekran karti kullandiramiyorum heryerden gtx 1650i secmeme rağmen

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
murat mestan
İlgilendiği Kategoriler
dlss fsr r6s
Instagram
muratmstn
Fortnitede de aslinda nirmal degil en dusukte 200 fln almasi lazim videolarda öyle ben 120 aliyorum en dusukte minecraftta ise 1.18de en yuksek ayarlarda 16 chunkta 40-50fps ekran karti kullandiramiyorum heryerden gtx 1650i secmeme rağmen
oyun sezonunun ve grafik ayarlarının videodaki ile aynı olduğundan emin ol son yüklenen videolara bak. oyuna yakın zamanda çok güncelleme geldi

abdurrahman!

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Abdurrahman
oyun sezonunun ve grafik ayarlarının videodaki ile aynı olduğundan emin ol son yüklenen videolara bak. oyuna yakın zamanda çok güncelleme geldi
Renderda performansa alinca videolarda 300lere kadar cikiyor bende 150-180 arasi dolaşıyor 2 hafta önce atilan bir video

Top Bottom