Neler Yeni

LAPTOP İÇİN M2 SSD ÖNERİSİ

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Şen
Bütçe
3500
Merhaba dostlar. Laptopum için yeni bir m2 ssd almayı düşünüyorum. Çoğu ssd sıcak çalıştığı için sorun çıkarıyordu. Çok fazla ısınmayan ve kaliteli bir ssd önermenizi istiyorum. Gen 3 pcie slotum var. Şimdiden teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Bedirhan
Merhaba dostlar. Laptopum için yeni bir m2 ssd almayı düşünüyorum. Çoğu ssd sıcak çalıştığı için sorun çıkarıyordu. Çok fazla ısınmayan ve kaliteli bir ssd önermenizi istiyorum. Gen 3 pcie slotum var. Şimdiden teşekkürler.
Bütçen Varsa Kingston ve Samsungun M.2 SSD lerini öneririm

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Aklımda 970 evo plus var ama sıcak çalışıyor diye duymuştum
Mesaj otomatik birleştirildi:

970 evo plus ile kıyaslayınca hangisi daha iyi
Hocam performans ve soğuk çalışma laptopta olmaz. Birinden feragat edeceksin. Ben tercihimi 990 Pro'dan yana kullandım, gayet memnunum.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
ozan başaran
exceria pro öneririm kalite olarak kc3000 ile 990 pro arasında bir ssd,

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam performans ve soğuk çalışma laptopta olmaz. Birinden feragat edeceksin. Ben tercihimi 990 Pro'dan yana kullandım, gayet memnunum.
soğuk çalışsın kafi bendeki ssdler 70i geçiyor öyle olunca da çalışmayı kesiyor. Bu durumu yaşamayı istemiyorum.

exceria pro öneririm kalite olarak kc3000 ile 990 pro arasında bir ssd,
Teşekkürler hocam bir bakayım o modele de.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
soğuk çalışsın kafi bendeki ssdler 70i geçiyor öyle olunca da çalışmayı kesiyor. Bu durumu yaşamayı istemiyorum.

Yıllardır SSD kullanıyorum sıcaktan kapanan SSD ilk defa duydum, hangi marka model?

eren28tr

80+ Gold

Kc3000 bakabilirsin.

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Musa Topçu

alüminyum soğutucu alabilirsin

Yıllardır SSD kullanıyorum sıcaktan kapanan SSD ilk defa duydum, hangi marka model?
bende kc3000 vardı soğutucu falan koymadan laptopa takmıştım 80 e dayandı mavi ekran yedim

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Şen
970 evo plus ve kingston fury renegade ile deneme şansım oldu ikisinde de aynı tepkiyi verdi. İkisini de servise gönderdiğimde doa raporu çıkarttılar. Ya şansıma ikisi de bozuk çıktı ya da anakartında sorun var. Gerçi 1 ay önce servise bakıma da bu sorunu belirtip gönderdim bir sorun görmediler.

alüminyum soğutucu alabilirsin

bende kc3000 vardı soğutucu falan koymadan laptopa takmıştım 80 e dayandı mavi ekran yedim
Kasasında jelimsi bir termal bir şey var. Düşündüm aslında soğutucu plaka almayı ama laptoplar milimlik üretildiği için sığar sığmaz emin olamadım.

Cakrash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Musa Topçu
970 evo plus ve kingston fury renegade ile deneme şansım oldu ikisinde de aynı tepkiyi verdi. İkisini de servise gönderdiğimde doa raporu çıkarttılar. Ya şansıma ikisi de bozuk çıktı ya da anakartında sorun var. Gerçi 1 ay önce servise bakıma da bu sorunu belirtip gönderdim bir sorun görmediler.

Kasasında jelimsi bir termal bir şey var. Düşündüm aslında soğutucu plaka almayı ama laptoplar milimlik üretildiği için sığar sığmaz emin olamadım.
ben bunu kullanıyorum

Syjne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Şen
Top Bottom