Neler Yeni

Öneri Laptop Önerisi 20-27 k ?

makeiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yalçın Şimşek

Excalibur'un sistem özelllikleri çok güzel.
ASUS ROG'un tasarımı ve malzeme kalitesine aşık oldum.
Lenovo fiyat performans duruyor.
Acer'in malzeme kalitesi çok kötü olduğu belli oluyor.
ASUS TUF öneri olarak geldi tam bilmiyorum ısınma konusunda sıkıntıları var diye duydum

Siz olsanız hangisini alırdınız şu anlık üniversitede yazılım stajı yapmak için alacağım halihazırda bilgisayar kasam var. Ryzen 5 RTX2060 falan oyunlar için işimi görüyor ama şu an bir kere almışken tam alayım ileride çalışırkende işimi görsün istiyorum. Siz olsanız hangisini alırdınız veya ekstra bu fiyat bantlarında 20-27k arası önereceğiniz bir laptop var mı?

w4da

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Fatih Dinçer

Excalibur'un sistem özelllikleri çok güzel.
ASUS ROG'un tasarımı ve malzeme kalitesine aşık oldum.
Lenovo fiyat performans duruyor.
Acer'in malzeme kalitesi çok kötü olduğu belli oluyor.
ASUS TUF öneri olarak geldi tam bilmiyorum ısınma konusunda sıkıntıları var diye duydum

Siz olsanız hangisini alırdınız şu anlık üniversitede yazılım stajı yapmak için alacağım halihazırda bilgisayar kasam var. Ryzen 5 RTX2060 falan oyunlar için işimi görüyor ama şu an bir kere almışken tam alayım ileride çalışırkende işimi görsün istiyorum. Siz olsanız hangisini alırdınız veya ekstra bu fiyat bantlarında 20-27k arası önereceğiniz bir laptop var mı?
alacaginiz en iyi laptop ekran karti 140w mux switch var https://ty.gl/016yofag4c

w4da

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Fatih Dinçer
Teşekkürler bende Asus Tufa biraz daha ısındım gibi şuanda
bu fiyata alinacak en iyi laptop isinma sorunuda yok denebilir.95 dereceyi gecmedikten sonra diger butun dereceler iyi sayilir.

makeiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yalçın Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu fiyata alinacak en iyi laptop isinma sorunuda yok denebilir.95 dereceyi gecmedikten sonra diger butun dereceler iyi sayilir.
Casper içi ne düşünüyorsunuz?

w4da

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Fatih Dinçer
Casper içi ne düşünüyorsunuz?
casper bikac gun onceye kadar alinabilirdi ama suan alinmaz bence.cunku attigim asusun fiyati 29k idi suan 26k dustu bana gore suan en fp laptop asus . casper ile ayni fiyatta onceden asus pahali oldugu icin casper alinabilirdi ancak suan asusun fiyati dustu ve kesinlikle asus alinmali casper kalitesiz bir marka zorda kalinmadigi surece tercih edilmemeli.

makeiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yalçın Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende öyle düşünüyorum şahsen ama o fiyata vadettiği şeyler çok iyi druyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri