Neler Yeni

LAPTOP önerisi 50k civarı

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
hocam bilgisayar mühendisliği için mac öneririm yazılım yazmıyor isen ben lise öğrencisiyim ama yazılımla baya haşır neşirim o yüzden ben olsam mac alırdım ama sağlam bir bilgisayarada gerek yoktur onun için şarj süresi seni okuldaidare etsin yeter hatta 2. el bir mac ve ipad alırsanız yazılım yazarken daha basitinize gelir 2 ekran yaptığınızdan dolayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

isterseniz ikisinide appledan eylül ekim zamanı üni indirimiyle alın airpods hediye ediyorlar hatta notlarınızı apple pencil ile alırsanız baya iyi olur bendede
bilgisayarı sadece üniversite için kullanmaya
2 ay kullandım kotu baya alınmaz
neden ki ve bir önerin varmı

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
bilgisayarı sadece üniversite için kullanmaya

neden ki ve bir önerin varmı
hocam üni için ise sadece oyun yoksa mac önere bilirim yanınada ipad güzel ikli oluyorlar ipadden hatta notlarınızı falanda alırsınız baya iyi olur

etnetalw

80+ Bronze
sağlam bir laptop arıyorum ekran kartı rtx 4000 serisinden olsun fiyatı sadece çok az arttırabilirim
Abdullahın attığı hikayedeki aceri almaya niyetlendiydim ama kullanıcılar çok memnun kalmamış gibi alan var mı nasıl

Hocam önermem bunu kasa kalitesi hiç iyi değil ve cok alçak bu fan ile masaya birebir yapışık seviyede

Dell alın derim bütcen fazla olsa alienware de bulunurdu bence.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,628
İsim
Bilal Tepe

Samaraz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Tuğra Samaraz

Hocam önermem bunu kasa kalitesi hiç iyi değil ve cok alçak bu fan ile masaya birebir yapışık seviyede

Dell alın derim bütcen fazla olsa alienware de bulunurdu bence.
Alienwarein ülkeye desteği çok az ve o kadar kaliteli ki kimse aynı donanımdaki ürüne 25 20 k fazladan vermek istemiyor Türkiyede. Ben Amerikadan aldım daha yeni Tr deki emsallerine göre yüzde 50 ucuz ve emsalsiz kaliteli. Keşke desteği arttırılsa...

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
Hocam neden Mac ? Bana çok para tuzağı gibi geliyor apple ın laptopları. Güçlü, sağlam ve kaliteli bir laptop örn. Alienware, omen , rog gibi serilerden ne farkı var yani bunların üstünde olan ne özelliği var ?
Macbook kötüleyen birini de ilk defa görüyorum.Garip geldi bana

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,366
Üyeler
141,439
Son üye
Yiğiteren_
Top Bottom