Neler Yeni

Laptop Önerisi Bütçe 6000

Zeusaqa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Tuncay Kaya
Bütçe
6000
Arkadaşlar selam,

6000₺ bütçeye kadar 1920x1080p çözünürlüğü olan LoL, Valorant, Metin2 gibi oyunları beni rahat bir şekilde oynatabilecek bir laptop arıyorum, çözünürlük konusunda biraz takıntılıyım ve laptop konusunda masaüstü bilgisayar kadar bilgili değilim yardımcı olmak isteyen herkese en baştan teşekkürlerimi iletiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maksimum 1, 2 yıl kullanıp tekrar masaüstüne geçeceğim ek bilgi olarak ekleyeyim über bir sistem olmasına gerek yok.

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Arkadaşlar selam,

6000₺ bütçeye kadar 1920x1080p çözünürlüğü olan LoL, Valorant, Metin2 gibi oyunları beni rahat bir şekilde oynatabilecek bir laptop arıyorum, çözünürlük konusunda biraz takıntılıyım ve laptop konusunda masaüstü bilgisayar kadar bilgili değilim yardımcı olmak isteyen herkese en baştan teşekkürlerimi iletiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Maksimum 1, 2 yıl kullanıp tekrar masaüstüne geçeceğim ek bilgi olarak ekleyeyim über bir sistem olmasına gerek yok.
2. Elden 1050Ti laptop öneririm. 7k’dan başlıyor ilanlar. Pazarlık ile alınabilir.
Daha düşük laptoplar apu olur.

Zeusaqa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Tuncay Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2. Elden 1050Ti laptop öneririm. 7k’dan başlıyor ilanlar. Pazarlık ile alınabilir.
Daha düşük laptoplar apu olur.
Harici ekran kartı olmayan laptoplarda yeterli olmaz mı hocam çok fazla bütçeyi zorlamak ve zaten çok uzun vadede kullanmayacağım için rekabetçi oyunlarda yetmez mi?
Tavsiyelerinizi link olarak alabilirim

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Harici ekran kartı olmayan laptoplarda yeterli olmaz mı hocam çok fazla bütçeyi zorlamak ve zaten çok uzun vadede kullanmayacağım için rekabetçi oyunlarda yetmez mi?
Tavsiyelerinizi link olarak alabilirim
1050 laptop alabilirsiniz 2.el. Bu bütçede sıfır önermem.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,715
Üyeler
140,690
Son üye
wildwolf728
Top Bottom