Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop seçimi ve tavsiyesi

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Ertuğrul Bolat
Her türlü MSI.

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Barkın Tezel

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
374
İsim
Ertuğrul Bolat
Başta kasa kalitesi taşınabilir olduğu için kasa kalitesi çok önemli sonra soğutma, hp victus çok narin bir yapıda elinizde her an bir yerleri kırılacak gibi narin.

kluplona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Hepçam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Barkın Tezel
Hocam oyun için istiyorum, işlemci farkı beni çok etkiler mi, ayrıca msi 17.3 inc hp 16.1
işlemci tabi etklier hem daha az paraya daha güçlü bir ürün alıcaksın
ekranı bir tık daha büyük ama 16.1 de baya yetiyo kasa kalitesiolarak victus 16 nın kalitesi gayet iyi soğutma olarakta çok iyi sıcaklıklarda çalışıyorlar ekranın büyüklüğü senin için bu kadar önemliyse msi alabilirsin ama o fiyat farkına deymez bence

kluplona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Hepçam
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
işlemci tabi etklier hem daha az paraya daha güçlü bir ürün alıcaksın
ekranı bir tık daha büyük ama 16.1 de baya yetiyo kasa kalitesiolarak victus 16 nın kalitesi gayet iyi soğutma olarakta çok iyi sıcaklıklarda çalışıyorlar ekranın büyüklüğü senin için bu kadar önemliyse msi alabilirsin ama o fiyat farkına deymez bence
Ekran boyutunu önemsemeyebilirim ama fan sesi sorunu var mıdır ?

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Barkın Tezel
msi ın 4070 i 105 w da çalışıyormuş hp victuslar 120 w diye biliyorum arada bayabir performans farkı olucaktır 105w 120w yanında çok düşük kalıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran boyutunu önemsemeyebilirim ama fan sesi sorunu var mıdır ?
laptop alıyorsun aşırı büyük paralara çıkmadığın sürece fan sesi olur istersen yt den fan seslerine bakabilirsin ikisinin fan sesi birbirine yakındır büyük ihtimalle

msi ın 4070 i 105 w da çalışıyormuş hp victuslar 120 w diye biliyorum arada bayabir performans farkı olucaktır 105w 120w yanında çok düşük kalıyor

laptop alıyorsun aşırı büyük paralara çıkmadığın sürece fan sesi olur istersen yt den fan seslerine bakabilirsin ikisinin fan sesi birbirine yakındır büyük ihtimalle
ekran kartının 120w olması daha iyi daha güçlü çalıştığını gösterir sölemeyi unutmuşum
her türlü victus 16 yani

kontrol ettim hp victusun fanları daha sesiz çalışıyormuş

Son düzenleme:

kluplona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Hepçam

ekran kartının 120w olması daha iyi daha güçlü çalıştığını gösterir sölemeyi unutmuşum
her türlü victus 16 yani

kontrol ettim hp victusun fanları daha sesiz çalışıyormuş
Zaten ona bakıyorum 1 saattir hp'nin ekran kartı w'sine bakıyorum hiçbir bilgi yok, hp'nin desteğine bile ulaşamıyorum, yazmamıslar.

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Barkın Tezel
Zaten ona bakıyorum 1 saattir hp'nin ekran kartı w'sine bakıyorum hiçbir bilgi yok, hp'nin desteğine bile ulaşamıyorum, yazmamıslar.
dier bütün hp victus 16 larda 120w büyük ihtimal buda 120 zaten 105 çok düşük 105 den düşük olamaz
aynı w bile olsa işlemci ve fan sesi yüzünden hp alırdım ben

kluplona

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Deniz Hepçam
dier bütün hp victus 16 larda 120w büyük ihtimal buda 120 zaten 105 çok düşük 105 den düşük olamaz
aynı w bile olsa işlemci ve fan sesi yüzünden hp alırdım ben
fan sesi msi daha iyi olarak biliyorum, yine de teşekkür ederim bu akşam iyice düşünüp karar vereceğim

Xearty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Barkın Tezel
fan sesi msi daha iyi olarak biliyorum, yine de teşekkür ederim bu akşam iyice düşünüp karar vereceğim
msi da 61 62 desibel hp de 56 yt den baktım ama tam bu hp modeli değildi belki 2 3 desibel daha fazladır benim baktığımdada 4070 vardı o kadar

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,401
Üyeler
150,280
Son üye
rackeet
Top Bottom