Neler Yeni

Öneri Laptop soğutucu önerisi

colosuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Hacıkerimoğlu
17”3 yeni laptop satın aldım soğutucu almayı düşünüyorum hem stand olarak kullanayım soğutması da iyi olsun öneriniz olur mu?
bütçe sınırım yok ama aşırı da pahalı olsun istemiyorum fp ürünü olsa fena olmaz

TİTAN.

80+ Platinum
Kanka zalman ns2000 kullanıyorum sana tavsiye ederim 17 inç için uyumlu diye biliyorum

colosuss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Hacıkerimoğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka zalman ns2000 kullanıyorum sana tavsiye ederim 17 inç için uyumlu diye biliyorum
Öneren çok var bunu soğutması iyi mi gerçekten tek fan oluğu için pek güvenmedim

TİTAN.

80+ Platinum
Öneren çok var bunu soğutması iyi mi gerçekten tek fan oluğu için pek güvenmedim
Kanka tek fan büyük bir fan ve evet ben katılıyorum elimi yanına koyunca elim üşüyor bilgisayara güzel etki ettiğini gördüm yalan olmasın tam kesin derece diyemem ama minimum 7 derece düşürmüştür

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Ben bunu kullanıyorum 1 haftadır, stand kısmı bazen yana kayıyor oturtmak gerekiyor. Onun dışında fena değil, hız kademeleri olması güzel bir özellik. Fiyatı da uygun.
Cs & valo 'da sıcaklık değişimi 70-75 derece aralığından 60-70 aralığına indi, zaten aşırı ısınma yoktu (underclocklu kullanıyorum).
Apex legends oyununda drop yiyordum eskiden, onu ortadan kaldırdı. Sıcaklık en fazla 80 dereceye yaklaşıyor, genel olarak da 75 civarında. Orta ayarlarda oynuyorum.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,273
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Top Bottom