Neler Yeni

Yardım Laptop ssd değişimi hakkında

YazılımKafa

80+ Silver
Laptopta 1 adet m2 yuvası var. Şuan takılı olan yerine yenisini takıcam. Yani içi tamamen boş olacak. Yapmam gereken bir şey var mı ? Yoksa freedos a kurar gibi Windows kurup sonrasında driver mı kurayım?

unhasbe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
mahmut - tuncer
Önemli dosyan varsa google drive gibi sitelere yedekle gerisi dediğin gibi freedos sistem kurar gibi devam edecek

YazılımKafa

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önemli dosyan varsa google drive gibi sitelere yedekle gerisi dediğin gibi freedos sistem kurar gibi devam edecek
Eyvallah. O konularda sıkıntı yok. Asıl sorun oyunları yüklerken olacak. Başka yuva olmadığı için aktarma şansım yok. Baştan indiricez mecbur.

YazılımKafa

80+ Silver

YazılımKafa

80+ Silver
Yapacak bir şey yok
Yeniden Windows kurman gerekir
Aynen dert değil hallederiz. Oem key ile yapmıştım geçen. Windows iso ile yüklerken lisans otomatik aktif olacak diye biliyorum.

YazılımKafa

80+ Silver

YazılımKafa

80+ Silver
Güzel değerler kral. Umarım ülkemizde fiber altyapı için hibe veya proje başlatırlar herkes Gbps internete erişir.
Knk sorun şurda. Öğrenci evinde yaşıyorum. Hem burda hem aile evinde 1 gbps altyapı var. Aile evinde 100 kullanıyorum çünkü orda fazla durmuyorum. Fazla para vermeye gerek yok. Tt altyapısı. Burda da Turkcell altyapısı var. Burda da 100 kullanıyorum. Çünkü oturduğum sitenin "AKILLI (!)" yönetimi 1 gbps lik altyapıyı kullanmaya izin vermiyor. Altyapı yapıldı ama Turkcell in kurmasına izin vermiyor. Bu yüzden tt nin çakma fiber olan cat kablosu ile gelen 100 mbps lik netini kullanıyorum. Aklıma geldikçe sinirleniyorum

unhasbe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
mahmut - tuncer
Knk sorun şurda. Öğrenci evinde yaşıyorum. Hem burda hem aile evinde 1 gbps altyapı var. Aile evinde 100 kullanıyorum çünkü orda fazla durmuyorum. Fazla para vermeye gerek yok. Tt altyapısı. Burda da Turkcell altyapısı var. Burda da 100 kullanıyorum. Çünkü oturduğum sitenin "AKILLI (!)" yönetimi 1 gbps lik altyapıyı kullanmaya izin vermiyor. Altyapı yapıldı ama Turkcell in kurmasına izin vermiyor. Bu yüzden tt nin çakma fiber olan cat kablosu ile gelen 100 mbps lik netini kullanıyorum. Aklıma geldikçe sinirleniyorum
Ya bide bunlar var. Altyapı hazır siteye kurulmuyor. Manyak millet ya herkes yarım akıllı arkadaş. Mevzu senin internetin değil genel olarak ülkeye yorum yaptım. Bütün teknolojik gelişmelere geç ulaştığımız için alışma süreci yine aynı şekilde uzun sürüyor. Üstüne güzel milletimizin güzel zekası. Neyse hocam iyi forumlar dilerim...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,963
Üyeler
156,410
Son üye
eminhann
Top Bottom