Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptop Type c üzerinden şarj edilir mi

Emir.b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir
acer nitro 5 an517-42 model laptopumda thunderbolt 4 desteği pd var olarak görünüyor. 100w bir şarj adaptörü ile şarj edebilirim fakat şarj olurken oyun oynayabilirmiyim. performansı kendi adaptörü gibi mi olur yoksa kısıtlanmış ya da sadece şarj desteklediği için pil gücü seviyesinde mi oyun oynatır. laptopumu bazı zamanlar taşıdığım ve oyun da oynadığım için adaptör biraz büyük kaçıyor. cevap vereceklere ve öneride bulunacaklara teşekkür ederim.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
45 w dı kuzenimin laptobun da max destek. Max W desteğini bakın ama adaptör kadar performanslı olmaz bence

Emir.b

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Emir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
45 w dı kuzenimin laptobun da max destek. Max W desteğini bakın ama adaptör kadar performanslı olmaz bence
acer sitesinde bi klavuzda 65w yazıyor ama bazı arkadaşlarda 100w gibi değerler takabildiklerini söylediler. galiba bunu kullanan çok insan yok. teşekkür ederim yorumun için. artık destek hattını arayıp bilgi almaya çalışırım.

yenigeldim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
532
İsim
icardi
Ben kullanıyorum. Hp laptop var. Hem type c hem adaptör girişi ile şarj oluyor. MacBook adaptörü ile şarj ediyorum. Kullan yani bir fark olmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom