Neler Yeni

Laptop umun jarz aletinden gelen zzz sesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
Selam millet elimde bir Macbook Pro var jarz aletinden zzzz diye ses gelmeye başladı ya da geliyordu dikkatimi çekmemişti orasını bilmiyorum ama bugün fark ettim bu normal midir?

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Ateş Arsoy
Lpatop un modeli nedir bir de yılı ?

Ouzkskn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
....
İçindeki Trafo bobin vb. parçalardan geliyordur. Büyük İhtimalle küçük bir trafo yapıyordur o sesi. Normal.
Ama içinin rahat etmesini istiyorsan götür servise.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Ateş Arsoy
2. el aldınız değil mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Belki size satan adam da adaptörden ses geldiği için satmıştır , ses çok mu rahatsız edici ?
Hayır aldıgımızda yoktu ya da fark etmemiştim fakat temiz kullanılmıştı yani rahatsız etmiyor sadece dibine girdigimde çok çok az bir ses geliyor ama tedirgin oldum acaba yanarmı falan diye.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Ateş Arsoy
Hayır aldıgımızda yoktu ya da fark etmemiştim fakat temiz kullanılmıştı yani rahatsız etmiyor sadece dibine girdigimde çok çok az bir ses geliyor.
O zamn pek de bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum dostum , ama yine de için rahat etmezse servide götürebilirsin . Ama emin ol sağlamsa bile bozuk derler ve yenisini aldırabilirler

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim büyüküstün
O zamn pek de bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum dostum , ama yine de için rahat etmezse servide götürebilirsin . Ama emin ol sağlamsa bile bozuk derler ve yenisini aldırabilirler
Hocam zaten ısınıyor yani 1 saatin sonunda baya ısınıyor yani sesde gelmeye başladı birden bakarken yanmaya başlar ya da birden patlarsa diye korkmaya başlamıştım teşekkür ederim.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Ateş Arsoy
Hocam zaten ısınıyor yani 1 saatin sonunda baya ısınıyor yani sesde gelmeye başladı birden bakarken yanmaya başlar ya da birden patlarsa diye korkmaya başlamıştım teşekkür ederim.
İçin rahat değilse servise götürebilirsin , ısınma detayını başta vermemiştiniz

Top Bottom