Neler Yeni

Çözüldü✓ Laptopımın işlemcisini değiştirebilme şansım var mı ?

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
C Ş
PGA değişiyor, benim 2008 model laptoptaki core 2 duo da çıkıyordu :D. Bi vidayı çeviriyosun çıkıyor.
Bende dell insprion n5110 vardı onda i5-3.nesil vardı gittim i7-3670qm falan taktım mis gibi oldu :D
Eskiden el ile ne güzel değişebiliyordu. Demek ki isteseler yine yapabilirler. Ama işte kapitalizmin oyunları. Ne kadar çok sattırırlarsa o kadar kar ediyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
keday samur
Eskiden el ile ne güzel değişebiliyordu. Demek ki isteseler yine yapabilirler. Ama işte kapitalizmin oyunları. Ne kadar çok sattırırlarsa o kadar kar ediyorlar.

öyle değil ya kasalar inceldiği için bunlar olmak zorunda.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
C Ş
öyle değil ya kasalar inceldiği için bunlar olmak zorunda.
Notebook kasaları ince mi şu an? Hadi günlük kullanım için olanlar ince olabilir ama oyuncu notebooklarının epey bir kalınlığı var. İşlemci soketi de çok yüksek değil ayrıca.

Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
keday samur
Notebook kasaları ince mi şu an? Hadi günlük kullanım için olanlar ince olabilir ama oyuncu notebooklarının epey bir kalınlığı var. İşlemci soketi de çok yüksek değil ayrıca.

bakır borunun üzerine ekstra yarım santim ekliyorsunuz.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

Ya açıkcası yine çok değişen olmuyordu ve problemler olabiliyordu. Şuanda dahada problem olur yok anakart o nesli destekliyor bunu desteklemiyor laptobun adaptörü anakartı üst modeli beslemeye yetermi soğutma yetermi vs.

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
C Ş
bakır borunun üzerine ekstra yarım santim ekliyorsunuz.
İşlemci değişsin de yarım cm sorun değil bence. Zaten oyuncular kalınlıktan çok performansa bakar. Kızlar genelde zarif bir notebook falan alır taşıması kolay olsun ve hafif olsun gibi sebeplerden dolayı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya açıkcası yine çok değişen olmuyordu ve problemler olabiliyordu. Şuanda dahada problem olur yok anakart o nesli destekliyor bunu desteklemiyor laptobun adaptörü anakartı üst modeli beslemeye yetermi soğutma yetermi vs.
E tabi daha iyi bir işlemci takacaklarsa soğutma performansından da bir miktar ödün vereceklerdir. Desteklediği kadar yükseltiler artık. Zaten teknolojinin sonu yok gibi görünüyor. İllaki belirli nesle kadar yükseltilebilir olacaktır belli dönemin notebookları.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,583
Üyeler
141,316
Son üye
eray31
Top Bottom