Neler Yeni

Laptoptaki kara leke

Ozgur28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Özgür
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar oyunları, eğitim, sağlık
Laptobumda önceden siyah çizgiler çıkmaya başlamıştı ve ölü piksel demişlerdi rahatsız etmediği için çok ilgilenmedim ama sabah kalktığımda çizgiler leke gibi olmuştu tıpkı venom gibi büyümeye başladı buda mı ölü piksel sebebi yoksa başka bir şey mi ?

Ekler

• IMG_20240703_205524_HDR.jpg
    IMG_20240703_205524_HDR.jpg
    2.9 MB · Hit: 45

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Umarım garantisi vardır. Daha da ilerleyecektir.

Ozgur28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Özgür
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Umarım garantisi vardır. Daha da ilerleyecektir.
Eski olduğu için yenilicektim ama sınav senem olduğu için yeni bir bilgisayar almak beni derse odaklanmaktan koparacağını düşündüm seneye hazirana kadar erteledim hazirana kadar kullanılamicak dereceye kadar büyür mü yani ders çalışmamı engelleyecek kadar olur mu

mertoxin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mert
Eski olduğu için yenilicektim ama sınav senem olduğu için yeni bir bilgisayar almak beni derse odaklanmaktan koparacağını düşündüm seneye hazirana kadar erteledim hazirana kadar kullanılamicak dereceye kadar büyür mü yani ders çalışmamı engelleyecek kadar olur mu
Büyüdüğünü kendin de söylediğine göre şansa kalmış bir durum...

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Halil Yaşar
Lattop kapağını falan kapatirsan büyüyebilir veya o noktaya baskı uygulanırsa bunları yapmassan bişi olmaz.

Ozgur28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Özgür
İlgilendiği Kategoriler
Lattop kapağını falan kapatirsan büyüyebilir veya o noktaya baskı uygulanırsa bunları yapmassan bişi olmaz.
peki ölü piksel mi bu leke yoksa başka bir şey mi tamirci çözebilir mi

Ozgur28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Özgür
İlgilendiği Kategoriler
Sen galiba lattop kapaganinda bişi unutup kapatmışsin baskı yapmış o yüzden olur.
aslında bişey unutmadım ama bi diziye sarmıştım kaçak siteden izliyodum ondan olabilir mi çünkü onu izlemeye başladıktan sonra çıkmaya başladı

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Eski laptopumda vardı. Ceviz büyüklüğünü geçti. zamanla arttı ve ince çizgiler halinde uzadı. Ekran kaynaklı olabiliyor ve yayılıyor.

Ozgur28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Özgür
İlgilendiği Kategoriler
Eski laptopumda vardı. Ceviz büyüklüğünü geçti. zamanla arttı ve ince çizgiler halinde uzadı. Ekran kaynaklı olabiliyor ve yayılıyor.
benimde eskiden çizgi çizgiydi ölü piksel dediler çaresi yokmuş çokta rahatsız etmiyordu beni zaten yeni pc alıcaktım sınav senemden sonra ama bi anda 2 gün içinde kocaman daire şeklinde leke olunca korkmaya başladım biraz sınav senemde de pc almak istemiyorum derse odaklanamam diye 1 sene daha dayanması lazım seninki ne kadar sürede kullanılamaz hale geldi bilgi verirsen sevinirim

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
benimde eskiden çizgi çizgiydi ölü piksel dediler çaresi yokmuş çokta rahatsız etmiyordu beni zaten yeni pc alıcaktım sınav senemden sonra ama bi anda 2 gün içinde kocaman daire şeklinde leke olunca korkmaya başladım biraz sınav senemde de pc almak istemiyorum derse odaklanamam diye 1 sene daha dayanması lazım seninki ne kadar sürede kullanılamaz hale geldi bilgi verirsen sevinirim
en az 2 yıl gitti hocam. en sonda pc artık eskidiği için sattım ve pc aldım.

Ozgur28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Özgür
İlgilendiği Kategoriler
en az 2 yıl gitti hocam. en sonda pc artık eskidiği için sattım ve pc aldım.
sağolun hocam en azından 1 sene daha dayanması lazım sonra bende yenisini alacağım nasip olursa

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
servise gönderdin ve ölü piksel diye eline kağıt verdilerse bir nebze garantiye girer ama bu şekilde götürürsen %80 kullanıcı hatası derler

Top Bottom