Neler Yeni

Laptopu sıfırlarken, usb ile bu bilgisayarı sıfırla arasında fark var mı ?

CharLesX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif Kale
Başlıkta da belirttim eski laptopumu komple sıfırlamak istiyorum sürücüler, diskler, ayarlar , belgeler, ne var ne yok silinmesi istiyorum , usb ile sıfırlamak ile bu bilgisayarı sıfırla seçeneği arasında bir fark var mıdır ?

Crespo27

80+
Başlıkta da belirttim eski laptopumu komple sıfırlamak istiyorum sürücüler, diskler, ayarlar , belgeler, ne var ne yok silinmesi istiyorum , usb ile sıfırlamak ile bu bilgisayarı sıfırla seçeneği arasında bir fark var mıdır ?
usb ıle sıfırlarsan pc 0 km olur ılk kutudan cıkardıgın gıbı fakat bilgisayarı sıfırla ile her şey sılınmez

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ertuğrul Bolat
sıfırlamada eski sistem dosyaları korunur onun dışında her şey silinir. Temiz kurulum istiyorsan format atmalısın.

CharLesX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Akif Kale
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sıfırlamada eski sistem dosyaları korunur onun dışında her şey silinir. Temiz kurulum istiyorsan format atmalısın.
format dediğin usb den sıfırlama değil mi ? yeniyim bu işlerde kb

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Ertuğrul Bolat
format dediğin usb den sıfırlama değil mi ? yeniyim bu işlerde kb
format demek diski biçimlendirmek ve kurulum yapmak demek sıfırlama ise disk biçimlenmez dolayısıyla sistem dosyaları silinmez sizin verileriniz silinir madem elinizde kurulum usb si var youtubedan format videoları izleyerek kolayca format atabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,484
Üyeler
145,625
Son üye
varex
Top Bottom