Neler Yeni

LAPTOPU SÜREKLİ ŞARJDA KULLANMAK ZARALI MI?

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Aslında aynı. Adaptorden çekiyor. Bataryayı kullanmıyor.
hani diyorya bu özellik fişten çektiğinizde kullanım sürenizi kısaltır buna göre ben şarjdan çekmem gerekn durumlarda bu özelliği kapatmalı mıyım

HDogus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Doğuş Akyürek
Sürekli tak çıkar yapmak mantıklı değil arada 0/100 yap sıkıntı olmaz.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Atakan AKTAŞ
Sürekli tak çıkar yapmak mantıklı değil arada 0/100 yap sıkıntı olmaz.
Tak çıkardan kastım fullüyorum normalde 15 lere gelince tekrar fulleyip çekiyorum böyle kullanıyorum sürekli ama bana bişeyler yanlış geldiği için sordum bi özellik varmış adaptöre takılıyken bataryayı kullanmıyor öyle yapacağım galiba artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
İlyas Acar
şarj kapasitesi şuanda 28,62Wh ilk baştaki orjinal kapasitesi 35Wh şarjdan çıkardığımda sadece youtube dan ders çalışıyorum ve şarj 2 saati görmüyor gibi bişey laptop yanlış hatırlamıyorsam 2020 alınma 21 de olabilir yani şuraya getireceğim sürekli 4 saat içinde iki kere tak çıkar yapma yerine bugün ilk defa full şarjda kullandım devam edeyim mi bi zararı olur mu yoksa sürekli her defasında bitirip bitirip doldurmak mı bana kalırsa öyle daha çok ısınıyor laptop bu arada
benim şahsi fikrim masadaysan sürekli takılı kalsın. Ama alıp balkona gideceksen mesela prizi arkanda gezdirme. Yani akışına bırakın ya laptop rahatlık işi sonuçta

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom