Neler Yeni

Yardım Laptopumun neden yavaş olduğunu anlayamıyorum.

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA
Ben de pcyi şarja takınca 0.49 ghze sabitleniyordu her şeyi denedim yine düzelmedi bi zmn sonra sarjdayken kasayı tuttuğumda bi titreşim hissettim kontrol kalemi ile baktığımda kaçak vardı

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
Denetim masasında güç seçenekleri olması gerekiyor. Yeni formatladıysan sağ üstteki kategoriler bölümünde büyük simgeler'e tıklayacaksın orda güç seçenekleri gelecek önüne. Onu yüksek performansa al. İşlemci neden bilmiyorum ama çok aşırı düşük frekans hızlarında çalışıyor prize takılıyken bu kadar kısmamalı diye düşünüyorum.
Buna simdi baktım. Dengelide gozukuyormus degistirdim umarım ise yarar tesekkur ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Throttle Stop indir. BD Prochot tikini kaldır.
Bd prochot kaldırdım, yüksek performansa aldım. Umarım çözülmüştür. Her açtığımda ayarı tekrar yapmam lazım olacak mı?

Ben de pcyi şarja takınca 0.49 ghze sabitleniyordu her şeyi denedim yine düzelmedi bi zmn sonra sarjdayken kasayı tuttuğumda bi titreşim hissettim kontrol kalemi ile baktığımda kaçak vardı
Valla ben boyle seylerden anlamıyorum, nasıl bakabilirim belki de sorun oradadır?

bence benim yaptığımı yap sat kurtul valoda 40fps lere aniden düşüyordu formatladım sattım en sonunda bir süre sonra siniri ediyordu
:D

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,177
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
Programı açman lazım. Düzeldi mi ?

Test etmedin mi oyunda vs.
Maalesef ortam müsait olamadı ama akşama deneyebilirim. Haber ederim ama deneyebildiğim anda.

Barsj

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Barış KAYA
@oguzunluerler1 dediğim gibi kasanin metal kisimlarindan titreşim tarzi elimi karincalanma alıyordu kontrol etmek için touchpadin kenarlarindaki açıklığa doğru kontrol kalemini yerleştirip bakabilirsin ama bu sorunu adam akıllı çözeni görmedim internette açıkcasi uygulamalara da güvenmiyorum en iyi yani servise göstermek gibi geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Rıfat Toklu
denetim masası> güç seçenekleri>plan ayrlarını değiştir>gelişmiş güç ayarlarını değiştir> işlemci soğutma ilkesi varsa etkin yap
bunun dışında aynı yerdenişlemci güç yönetiminden en düşük işlemci durumunu 50 en yüksek olanı 100 yapın

audrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Refik Akdeniz
Aynı sorunu ben de kendi laptopumda yaşıyorum. Hiçbir şekilde soğutamıyorum

Top Bottom