Neler Yeni

Yardım Laptopumun SSD Yükseltmek istiyorum acil yardım

alikok25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Köksal
Merhabalar değerli forum üyeleri sizlere bir sorunumdan bahsetmek istiyorum. Lenovo V15 Laptopa sahibim. Bu laptopumun 256GB M2 SSD Depolama alanında sadece 20gb boş alan kaldı.. Yükseltmek istiyorum lakin ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun. 1TB M2 SSD alsam şuanki takılı SSD'mdeki veriler, kurulu windows VB. Nasıl aktarılacak nasıl bir yol izlemeliyim?

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Merhabalar değerli forum üyeleri sizlere bir sorunumdan bahsetmek istiyorum. Lenovo V15 Laptopa sahibim. Bu laptopumun 256GB M2 SSD Depolama alanında sadece 20gb boş alan kaldı.. Yükseltmek istiyorum lakin ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun. 1TB M2 SSD alsam şuanki takılı SSD'mdeki veriler, kurulu windows VB. Nasıl aktarılacak nasıl bir yol izlemeliyim?
Flash bellek ya da telefonuna sığmazmı verilerin
Mesaj otomatik birleştirildi:

SSD olarak öneririm uygun Dramli

alikok25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Köksal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Flash bellek ya da telefonuna sığmazmı verilerin
Mesaj otomatik birleştirildi:

SSD olarak öneririm uygun Dramli
217 GB Alan Dolu sence telefona sığar mı? Cevap yazmak için yazdınız sanırım. Kaldı ki amaç verileri bir yere depolamak değil SSD Yükseltmek!

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
217 GB Alan Dolu sence telefona sığar mı? Cevap yazmak için yazdınız sanırım. Kaldı ki amaç verileri bir yere depolamak değil SSD Yükseltmek!
256GB M2 SSD var dediniz bunun içinde sistem falanda yüklü 20 gb alanda boş dediniz . ben sadece öneri sunuyorum gece gece canımı sıkmayın ..... benim telefonuma sığar seni bilemem .... kahin değilim

alikok25

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Köksal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçma sapan öneriler sunacaksan sunma
256GB M2 SSD var dediniz bunun içinde sistem falanda yüklü 20 gb alanda boş dediniz . ben sadece öneri sunuyorum gece gece canımı sıkmayın ..... benim telefonuma sığar seni bilemem .... kahin değilim
Bilgin yoksa fikrin de olmasın ya da kendine sakla

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1

Ekran görüntüsü 2023-10-24 030501.png

1 tane depolama alının var , mevcut SSD de olan verilerini önce bir yere depolayıp daha sonra aldığın 1 tb SSD ye geri yükliceksin .

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,354
İsim
Yusuf

arkadaş yardımcı olmak istemiş. en kolay yöntem telefonu backup gibi kullanmak verileri yedekleyip yeni ssd'i taktığında transfer etmek. yok ben pahalı yöntem seçmek istiyorum diyorsan ssd clone istasyonları var yada online veri depolama alanı satın almakta pahalı seçeneklerden biri. yada m2 ssd kutusu alıp ilk verileri m2'ye aktarıp daha sonra sisteme takıp biçimlendirmeden windows kurmak gibi gibi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,012
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom