Neler Yeni

Yardım Laptopun sıcaklık değerleri nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Metehan
Merhabalar arkadaşlar HP Pavilion 15 laptopum var gta v’de yüksek ayarda işlemci 98-100 derecelere çıkıyor aşırı ısınıyor ekran kartıdq 88-90 falan sizce çok mu 6-7 ay önce bakımları yapılmış valorantada öyle aşırı ısınıyor
İşlemci İntel i5 11300h
Ekran Kartı: Rtx 3050 4 Gb

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ertuğrul Bolat
tüm oyun laptoplarının kronik sorunu aşırı ısınması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
313
İsim
mehmet
tekrar bakım yap fakat daha kaliteli bi macun sür fanları full devire al

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Ertuğrul Bolat
Doğrudur ama fazla değil mi? 80 derecede falan olması lazım oyunlarda çünkü işlemci ve ekran kartı iyi
laptopta ne kadar yüksek performans almaya çalışırsan güç tüketimi ve sıcaklığı artar doğal olarak.desktopda da geçerli bu durum.

serhatkara34

80+ Bronze

ThrottleStop kullanmayan notebook kullanmayı bilmiyordur hemen araştır ve kullanmaya başla ısınma sorunları ortadan kalkacak + fazla ısınıyor mx6 termal macun al sür ikisinede fanlarını iyi temizle tamamsın 70 i geçmez bunların hepsini tamamlarsan​

N3XT_D4Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür
Merhabalar arkadaşlar HP Pavilion 15 laptopum var gta v’de yüksek ayarda işlemci 98-100 derecelere çıkıyor aşırı ısınıyor ekran kartıdq 88-90 falan sizce çok mu 6-7 ay önce bakımları yapılmış valorantada öyle aşırı ısınıyor
İşlemci İntel i5 11300h
Ekran Kartı: Rtx 3050 4
İşlemci İntel i5 11300h
Ekran Kartı: Rtx 3050 4 Gb
Merhabalar,laptopunuzun sıcaklık değeri değeri çok yüksek.Kuzenimdede benzer özelliklerde bir bilgisayar var ve onunki bu kadar çok ısınmıyor.Eğer bilgisayarınızı çok ağır kullanmıyorsanız bilgisayarınızın termal macunu hemen eskimez.Bilgisayarınızı günde 12 saat bile kullansanız yılda bir bakım yapılması yeterlidir.Bilgisayarınızı yetkili bir servise götürün bence.Altından ciddi bir sorun çıkabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Metehan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ThrottleStop kullanmayan notebook kullanmayı bilmiyordur hemen araştır ve kullanmaya başla ısınma sorunları ortadan kalkacak + fazla ısınıyor mx6 termal macun al sür ikisinede fanlarını iyi temizle tamamsın 70 i geçmez bunların hepsini tamamlar​

Cooler master termal macun aldım iyi midir? Diğerleri çok pahalı fan ve termal macun bakımı yapıcam zaten bu hafta
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar,laptopunuzun sıcaklık değeri değeri çok yüksek.Kuzenimdede benzer özelliklerde bir bilgisayar var ve onunki bu kadar çok ısınmıyor.Eğer bilgisayarınızı çok ağır kullanmıyorsanız bilgisayarınızın termal macunu hemen eskimez.Bilgisayarınızı günde 12 saat bile kullansanız yılda bir bakım yapılması yeterlidir.Bilgisayarınızı yetkili bir servise götürün bence.Altından ciddi bir sorun çıkabilir
2 sene önce alınmış bir laptop 2. El olarak aldım ben çok ağır kullanmıyorum şuanda günde max 3 saat oyun oynuyorumdur ama çok fazla ısınıyor bence fanlar ve termal macun sıkıntılı

serhatkara34

80+ Bronze
Cooler master termal macun aldım iyi midir? Diğerleri çok pahalı fan ve termal macun bakımı yapıcam zaten bu hafta

2 sene önce alınmış bir laptop 2. El olarak aldım ben çok ağır kullanmıyorum şuanda günde max 3 saat oyun oynuyorumdur ama çok fazla ısınıyor bence fanlar ve termal macun sıkıntılı
İYİDİR DEDİĞİM PROGRAMI ARAŞTIR VE KULLAN ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜN

N3XT_D4Y

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Özgür

Bilgisayarınızı gayet normal bir şekilde kullanıyor gibisiniz.Dediğim gibi bilgisayarınızı yetkili bir servise götürün bence altından başka bir sorun çıkabilir.Onun dışında diğer arkadaşın bahsettiği programa bence çokta gerek yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,908
Üyeler
142,835
Son üye
shut
Top Bottom