Neler Yeni

🔥İndirim LCWAIKIKI 100 TL üzeri alışverişe 30 TL indirim!

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
LC Waikiki Logo

LCWaikiki kasım ayında harbi indirim yapmış. Normalde yükselt indir yaparlardı ama hani böyle aman aman bir indirim mi değil ama indirim yapmış. Şahsen alışverişlerimi LCW'den yaparım genel fiyatlarından haberdarım ve o indirimi hissettim. Bu ürünü -ben böyle bir indirimin olacağını bilmiyordum çünkü normalde TR satıcıları gerçek indirim yapmaz- 150'ye aldım şu an 105 TL. Allah kahretmeye demekten başka bir şey gelmiyor elimden.
TV reklamına para vermek yerine indirimi arttırdıklarını belirtiyorlar.

Sepette "BAMBASKA30" kodunu girdiğinizde sepetiniz 100 TL ve üzeri ise 30 TL indirim uygulanıyor.

Pek stoku bulunmasa da (zayıfsanız stok size her türlü var) iki jean pantolon 130 TL. Tanesi 65 TL. 30 TL'yi uygularsanız 50 liraya işi hallediyorsunuz. Bence iyi.

Daha sonrasında "SEPETTE NET %30 İNDİRİMLE BU KASIM BAMBAŞKA" logosuna -fare tekerleğini az kaydırın- basın ve montlara bakın. Yine -bence- uygun fiyatlı ürünler var.

Kaşe kabanların da fiyatı uygun.

LCW genel anlamda halka pahalı ama piyasaya göre adını duyurmuş bilindik markalardan en ucuzu. Ürünleri uzun kullanılabilir ve kaliteli de.

equinoxx

80+ Bronze
Sweatshirtü aldığında tüm bedenleri vardı herhalde, beden azaldıkça fiyat düşer. Yani indirimin sebebi beden ve stok azalması, elden çıkartmak.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sweatshirtü aldığında tüm bedenleri vardı herhalde, beden azaldıkça fiyat düşer. Yani indirimin sebebi beden ve stok azalması, elden çıkartmak.
Hoca valla Türkiye'de yaşadığımız için önce ilk baktığım şey fiyattı. XD

equinoxx

80+ Bronze
Hoca valla Türkiye'de yaşadığımız için önce ilk baktığım şey fiyattı. XD
Yine sepette indirimi olan ürünlere baktım da pek işe yarar bir şey görmedim.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yine sepette indirimi olan ürünlere baktım da pek işe yarar bir şey görmedim.
Kişiden kişiye göre değişir. Ben güzel kabanlar buldum da. Evden dışarı bir adım atmadığım için alma gereği duymadım. Okulum, işim hiçbir şeyim yok.

durgunke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
Saldıray Durgun
Site çok yavaş ve hata veriyor durmadan.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım

AneX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,180
İsim
THEY CALL ME ANEX
LC Waikiki Logo

LCWaikiki kasım ayında harbi indirim yapmış. Normalde yükselt indir yaparlardı ama hani böyle aman aman bir indirim mi değil ama indirim yapmış. Şahsen alışverişlerimi LCW'den yaparım genel fiyatlarından haberdarım ve o indirimi hissettim. Bu ürünü -ben böyle bir indirimin olacağını bilmiyordum çünkü normalde TR satıcıları gerçek indirim yapmaz- 150'ye aldım şu an 105 TL. Allah kahretmeye demekten başka bir şey gelmiyor elimden.
TV reklamına para vermek yerine indirimi arttırdıklarını belirtiyorlar.

Sepette "BAMBASKA30" kodunu girdiğinizde sepetiniz 100 TL ve üzeri ise 30 TL indirim uygulanıyor.

Pek stoku bulunmasa da (zayıfsanız stok size her türlü var) iki jean pantolon 130 TL. Tanesi 65 TL. 30 TL'yi uygularsanız 50 liraya işi hallediyorsunuz. Bence iyi.

Daha sonrasında "SEPETTE NET %30 İNDİRİMLE BU KASIM BAMBAŞKA" logosuna -fare tekerleğini az kaydırın- basın ve montlara bakın. Yine -bence- uygun fiyatlı ürünler var.

Kaşe kabanların da fiyatı uygun.

LCW genel anlamda halka pahalı ama piyasaya göre adını duyurmuş bilindik markalardan en ucuzu. Ürünleri uzun kullanılabilir ve kaliteli de.

sweat alacam

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,641
İsim
Oğuz Oğuz
Top Bottom