Neler Yeni

Çözüldü✓ LD360 Sıcaklık sorunu

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar.müzik.motorsiklet.spor
Sat Phantom Spirit Al Geç Hocam Sıvı Hikaye :)
formdaşın sıkıntısını çözmeden direkt bozuk ürün 'sat ws şunu al demek ne kadar doğru bilmiyorum ama konuyla alakanız yok ise lütfen bu tip konulardan uzak durun! ayrıca reklamı bırakın da firma yapsın siz değil .iyi günler dilerim.

xRoxai

80+
sizin yerinizde olsam bütün etkenleri kontrol ederdim direkt servise vermezdim.sıcaklığa sebeb olan bir sürü faktör mevcut.kasanızın ön tarafta kaç adet fan mevcut ve kaç devir çeviriyor ayrıca pompanın çalışmadığını nasıl anladınız?hortumlara tuttuğunuzda biri serin diğeri sıcak olması gerek 'soğutmanızın uygulamasına girip bize foto atarmısınız pompa devri fan soğutmanın fan devirlerine bakalım kaç rpm de dönüyorlar. daha çok detaylı resimli bilgi paylaşırsanız o kadar tecrübe sahibi olursunuz.
Pompanın çalışmadığını düşündüm komple söktüm kablolamayı tekrardan yaptım montajladım radyatör fanlarını takmadım bilerek sadece pompanın güç kablosunu taktım sistemi açtığımda su sesi geliyordu sonrasında sistemi kapatıp radyatör fanlarını taktım yani pompanın çalıştığını böyle anladım anakart olarak b650 gaming plus kullanıyorum msi center uygulamasında pomp kısmında pompanın 3300-3400rpmde çalışıyordu detaylı resimleri paylaşırım şu an işteyim eve geçince çekip atarım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pompanın çalışmadığını düşündüm komple söktüm kablolamayı tekrardan yaptım montajladım radyatör fanlarını takmadım bilerek sadece pompanın güç kablosunu taktım sistemi açtığımda su sesi geliyordu sonrasında sistemi kapatıp radyatör fanlarını taktım yani pompanın çalıştığını böyle anladım anakart olarak b650 gaming plus kullanıyorum msi center uygulamasında pomp kısmında pompanın 3300-3400rpmde çalışıyordu detaylı resimleri paylaşırım şu an işteyim eve geçince çekip atarım
Eklemek istediğim bir konu daha var daha öncesinde ls520 kullanıyordum sıcaklıklarım max oyunlarda 65 oluyordu işlemcimde herhangibi bir overclock yok bunuda belirteyim.

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler

Eklemek istediğim bir konu daha var daha öncesinde ls520 kullanıyordum sıcaklıklarım max oyunlarda 65 oluyordu işlemcimde herhangibi bir overclock yok bunuda belirteyim.
sevgili hocam sıvı soğutmanız aktif halde çalışıyor peki soğutmanın fanları kaç rpm de dönüyor ona baktınız mı ayrıca 7700 ısınan bir işlemci fakat boşta ki sıcaklık değerleri biraz normalin üstü.kasanızın hava sirkülasyonu nasıldır Ve oda sıcaklığı da çok önemli.

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,276
İsim
Batuhan
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
formdaşın sıkıntısını çözmeden direkt bozuk ürün 'sat ws şunu al demek ne kadar doğru bilmiyorum ama konuyla alakanız yok ise lütfen bu tip konulardan uzak durun! ayrıca reklamı bırakın da firma yapsın siz değil .iyi günler dilerim.
Dedi SubZero > https://subzero.com.tr/ :kekw:

xRoxai

80+
sevgili hocam sıvı soğutmanız aktif halde çalışıyor peki soğutmanın fanları kaç rpm de dönüyor ona baktınız mı ayrıca 7700 ısınan bir işlemci fakat boşta ki sıcaklık değerleri biraz normalin üstü.kasanızın hava sirkülasyonu nasıldır Ve oda sıcaklığı da çok önemli.
Biostan smart fan kontrol ediyor fanları yanlış hatırlamıyorsam sistem yüke binince fanlar iyice sesli çalışıyordu dediğim gibi eve gidince detaylı fotoğraf atarım ayrıca ls520 240mmde ben max 65 derece felan görüyordum oda sıcaklığı aşşırı sıcak değil

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler
Biostan smart fan kontrol ediyor fanları yanlış hatırlamıyorsam sistem yüke binince fanlar iyice sesli çalışıyordu dediğim gibi eve gidince detaylı fotoğraf atarım ayrıca ls520 240mmde ben max 65 derece felan görüyordum oda sıcaklığı aşşırı sıcak değil
smart fan kontrolü çok dengesiz çalışıyor belkide bu yüzden dir değerleriniz.

xRoxai

80+
smart fan kontrolü çok dengesiz çalışıyor belkide bu yüzden dir değerleriniz.
Smart fanı devre dışı bırakıp değerleri yüksek rpme ayarladım yine olmamıştı.

Subzero.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
s1000rr
İlgilendiği Kategoriler

xRoxai

80+
@Subzero. @Gif Man durum güncellemesi yapayım arena bilgisayara sıvı soğutucuyu gönderdim arıza olduğunu onayladılar yenisiyle değiştirdiler

xRoxai

80+
Değişmeleri iyi Olmuş .
Cinebech testi yaptım sıcaklık değerlerim sizce nasıl?
1722068572768.png

1722068591172.png

xRoxai

80+
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,786
Üyeler
150,549