Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo G24-20 165Hz 0.5Ms 3460TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
İlk defa bu kadar değişik bir sorun gördüm. Bu sorun gamepower rampage gamebooster gibi markalarda yaşansa hakkında yazılacakları şimdiden hayal edebiliyorum.

Neyse satın aldım yakında "gerçek" incelemesini izlersiniz.
Hocam değisik bir sorun degil monitörde zaten sürekli cw var ekran kapalı olsa bile. 0.5ms moduna alınca yani MPRT monitör daha fazla voltaj çektiği için CW sesi artıyor o kadar ayrıca bu sesi duymak icin dibine yanaşmak gerekiyor kasa fanından duyulmuyor zaten

Phelane

80+
Hocam değisik bir sorun degil monitörde zaten sürekli cw var ekran kapalı olsa bile. 0.5ms moduna alınca yani MPRT monitör daha fazla voltaj çektiği için CW sesi artıyor o kadar ayrıca bu sesi duymak icin dibine yanaşmak gerekiyor kasa fanından duyulmuyor zaten
Bende onu belirttim zaten. Oyun oynarken duyulmuyor. Kulaklık bile takmasan fark etmiyorsun dibine kadar girmeyince.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
F.M.
Bende onu belirttim zaten. Oyun oynarken duyulmuyor. Kulaklık bile takmasan fark etmiyorsun dibine kadar girmeyince.
0.5ms moduna alınca cızırtı geliyor demişsiniz onu düzelttim cızırtı hep var

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
F.M.
Hayır şuan önümde açık dibine girdim cızırtı yok. MPRT yapınca coil whining oluyor. Onun haricinde bir telefondan farkı yok ses olarak.
Benim de şu an önümde açık MPRT kapalı dibine giriyorum cızırtı var

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
200 civarı monitör kullandım hiç bu sorunla karşılaşmadım sen diyorsan doğrudur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
F.M.

Fantastiktürk

80+ Bronze
Bu CW'li, %75 DCI-P3 gamutlu model değil mi? Dün Abdullah Hoca'nın incelediği Gamepower hala 3.5K ise bunun yerine tercih edilir.

4K+ bütçede ise Legion R25i, 24G4X falan bakılır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

-
Bu arada cızırtı sadece 0.5ms modunda (MPRT) mevcutsa önemli değil çünkü o modu hiçbir zaman açmamalısınız.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bu CW'li, %75 DCI-P3 gamutlu model değil mi? Dün Abdullah Hoca'nın incelediği Gamepower hala 3.5K ise bunun yerine tercih edilir.

4K+ bütçede ise Legion R25i, 24G4X falan bakılır.
Şimdi satın aldım zaten testleri yapıcam. İnsanların “markaya” önem vermesini inanılmaz anlıyorum ve hak veriyorum benim hep kızdığım diğerinin hakkını yemeleri

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,919
İsim
Abdullah Aydoğdu
Dostum dalga mı geçiyon anlamadım ki? Trendyol'dan alışveriş yaptığım kadar dışardan alışveriş yapmamışsındır. Ne sorun yaşasam anında ilgilendiler. Jabra Elite 3 kulaklığımı yere düşürüp bozmama rağmen sıfır ürün gönderdiler. Puanı yüksek satıcılar sırf bir ürünü iade etmek istedin diye kılçık çıkartmaz. Sene olmuş 2024 babaannem gibi konuşuyosun :D
1716459548834.png

Dimi, puanı yüksekse güvenilirdir. :D N11, Trendyol gibi sitelerde paso bot basıyorlar. Adamın puanı cidden 10/10 değil yani. Asıl sen babaannem gibi konuşuyorsun. :D

zalfo430

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Arda Yılmaz
Şimdi satın aldım zaten testleri yapıcam. İnsanların “markaya” önem vermesini inanılmaz anlıyorum ve hak veriyorum benim hep kızdığım diğerinin hakkını yemeleri
Hocam monitörü tam alacakken sizin yorumu gördüm, videoya göre alacağım. Video ne zaman gelir?

StartPy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ali Erdem
Alıntıyı görüntüle

Dimi, puanı yüksekse güvenilirdir. :D N11, Trendyol gibi sitelerde paso bot basıyorlar. Adamın puanı cidden 10/10 değil yani. Asıl sen babaannem gibi konuşuyorsun. :D
Bu bot değil hocam, n11 de mağazayı değerlendirirken 5 puanı seçersen otomatik bu yazı cıkıyor silip başka birsey yazılabilir ama kullancıılar direkt gönderiyor bende böyle gönderiyorum genelde.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,919
İsim
Abdullah Aydoğdu
Bu bot değil hocam, n11 de mağazayı değerlendirirken 5 puanı seçersen otomatik bu yazı cıkıyor silip başka birsey yazılabilir ama kullancıılar direkt gönderiyor bende böyle gönderiyorum genelde.
Hocam kendileri yan hesaplardan alıp iptal ediyorlar bu şekilde kendilerine puan kazandırıyorlar. Şu satıcıların hiçbirisi güvenilir değil.

Top Bottom