Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo G24-20 165Hz 0.5Ms 3460TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
Bu CW'li, %75 DCI-P3 gamutlu model değil mi? Dün Abdullah Hoca'nın incelediği Gamepower hala 3.5K ise bunun yerine tercih edilir.

4K+ bütçede ise Legion R25i, 24G4X falan bakılır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

-
Bu arada cızırtı sadece 0.5ms modunda (MPRT) mevcutsa önemli değil çünkü o modu hiçbir zaman açmamalısınız.
Mprt açınca inverse ghosting oluyor sanırım gözlerim acıyor

Bu CW'li, %75 DCI-P3 gamutlu model değil mi? Dün Abdullah Hoca'nın incelediği Gamepower hala 3.5K ise bunun yerine tercih edilir.

-
Bu arada cızırtı sadece 0.5ms modunda (MPRT) mevcutsa önemli değil çünkü o modu hiçbir zaman açmamalısınız.
24g4x panelini ögrenmeden almam HKC falan çıkar diye korkuyorum

Phelane

80+

-
Bilmediğim için soruyorum neden MPRT açılmamalı?

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,812
İsim
Oğuz
Ses çıkartıyor çalışırken, ekran kartının coil whining yapması gibi.
Coil Whine yapması gibi değil direkt Coil Whine zaten fakat ses duyamayacağın kadar çok az. Kulaklık da kullanıyoruz zaten.

serhatkara34

80+ Bronze
Aga çok sarı ne demek bu lafı nereden duydun

bu demek renk kavramın zayıf sanırım

fafsdasdfadfsasdf.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
256
İsim
Yunus Yılmaz
bunu 3300e almıştım ama lenovoya göre nasıldır bilemedim:

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,812
İsim
Oğuz
bunu örnek olması için attım yanına beyaz ekran gelmeden sarılıgını çok monitör görmediyseniz anlayamazsınız pek
Açıkçası çok vasat monitörler kullandım, bunun renk kalitesi onlara göre çok çok iyi. Yani çok zenginsindir gider 50 binlik monitör olursun onları da bunla kıyaslayamazsın. Her zaman daha iyisi vardır elbette. Yine de yorumlara göre bu bütçeler için renk kalitesi gayet iyi.
Kıyaslama olacaksa ASUS TUF VG249Q kullandım, ASUS daha iyiydi diyecek bir tarafını hatırlamıyorum.

Top Bottom