Neler Yeni

Çözüldü✓ Lenovo G24-20 Hakkında Tavsiyeleriniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
MERT CAN
Selamlar arkadaşlar bugün Lenovo G24-20 sipariş verdim , monitör forumda sık kullanılan monitör diye biliyorum elime geçince ne tür ayar ve testler yapmam gerekiyor fikir tavsiye verebilirmisiniz ?

yigit_0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
musa akın
Selamlar arkadaşlar bugün Lenovo G24-20 sipariş verdim , monitör forumda sık kullanılan monitör diye biliyorum elime geçince ne tür ayar ve testler yapmam gerekiyor fikir tavsiye verebilirmisiniz ?
hocam ben kullanıyorum arka taraftaki ayarlama kısımları çok zor diye bitane uygulama indirdim ondan yapabilirsiniz ayar uygulamanın adı lenovo display control center moonitörden memnunum gayet hiç bir sıkıntısı yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
MERT CAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam ben kullanıyorum arka taraftaki ayarlama kısımları çok zor diye bitane uygulama indirdim ondan yapabilirsiniz ayar uygulamanın adı lenovo display control center moonitörden memnunum gayet hiç bir sıkıntısı yok
Anladım hocam iyi günlerde kullanın bilgi için teşekkür ederim.

Hasan344

80+ Gold
Ben alıştım onlara ezberledim yerlerini.😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitörden çok memnunum bu arada

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Bende bu monitörde karar kılmak üzereyim, konuyu takipteyim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
MERT CAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bu monitörde karar kılmak üzereyim, konuyu takipteyim.
Monitör dün geldi Ölü piksel ghostting sorunu yaşamadım testlerini yaptım sorun yok fakat renk ayarlarını tam ayarlayamadım onu çözmeye çalışıyorum

dextermr

80+
1mse nasıl alıyoruz bu monitörü

kupır

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Mustafa SAĞDIÇ
Steam
mstfsgdc
Twitter
sagdic
Discord
mstfsgdc
Monitör dün geldi Ölü piksel ghostting sorunu yaşamadım testlerini yaptım sorun yok fakat renk ayarlarını tam ayarlayamadım onu çözmeye çalışıyorum
Ben de yarın sipariş vereceğim kısmetse, IPS panellerde renk ayarları yapmak gerekiyormuş galiba, öğrenirseniz buradan paylaşırsanız sevinirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
MERT CAN
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Samet Ateş
Ben geçen hafta sipariş verdim testlerini yaptım ölü piksel çıkmadı mprt modunu açtığımda monitörden ses geliyordu. Coil whine sorunu vardı iade ettim.

Hasan344

80+ Gold
Ben geçen hafta sipariş verdim testlerini yaptım ölü piksel çıkmadı mprt modunu açtığımda monitörden ses geliyordu. Coil whine sorunu vardı iade ettim.
3 arkadaş aldık üçümüzdede coil whine çıkmadı. İlk başta var sanıyordum ekran kartından geliyormuş. Herkeste olmuyor demekki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Samet Ateş
MPRT modu açtığında cızırtı sesi geliyor muydu

Top Bottom