Neler Yeni

Lenovo G27-30 vs Lenovo G24-20 vs Samsung Odyssey G3 vs Dell S2422HG

Alacak olsanız hangisini seçerdiniz?

• Lenovo G27-30

Oylar: 8 18.6%
  • Lenovo G24-20

Oylar: 24 55.8%
  • Samsung Odyssey G3

Oylar: 1 2.3%
  • Dell S2422HG

Oylar: 10 23.3%

• Oy kullanan toplam üye
    43
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
AOC'un 24G2U modeline benzer bir panda model kullanıyor diye hatırlıyorum ben. Ama onun sorunsuzuydu.
Paneli bu muhtemelen, 24G2U'nun ilk paneli de şuydu:

Panda panelden kastınız tercih edilmemesi gereken bir tip mi
Bazı panelleri sorunlu oluyor, bu panelinde bir sorun çıktığını görmedim daha.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Yüksek ihtimalle IIyama'da Panda panel kullanıyor bu arada.
Tam bilmiyorum, internette bunu diyen çok gördüm. Şayet öyleyse bir problem yok. 24G2U'nun ilk paneli oldukça iyiydi. Ek olarak İndiyum Galyum Çinko Oksit (IGZO) tabakası da var. Bu da bir artı.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Paneli bu muhtemelen, 24G2U'nun ilk paneli de şuydu:

Bazı panelleri sorunlu oluyor, bu panelinde bir sorun çıktığını görmedim daha.
Aynen. 24G2U'da sanki 1-2 problem vardı onun revize versiyonu büyük ihtimalle. Flicker problemiydi diye aklımda kalmış ama tam hatırlamıyorum.

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Tam bilmiyorum, internette bunu diyen çok gördüm. Şayet öyleyse bir problem yok. 24G2U'nun ilk paneli oldukça iyiydi. Ek olarak İndiyum Galyum Çinko Oksit (IGZO) tabakası da var. Bu da bir artı.
24G2U'nun ilk paneli de IGZO transistörü bulunduruyordu fakat bir süre sonra panelde yatay çizgi çıkma sorunu vardı. Iiyama'da bu soruna rastlamadım daha.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
24G2U'nun ilk paneli de IGZO transistörü bulunduruyordu fakat bir süre sonra panelde yatay çizgi çıkma sorunu vardı. Iiyama'da bu soruna rastlamadım daha.
Evet, biliyorum. Karşılaştırma babında değil, belirtme amaçlı söyledim. Her monitörde yok zira.

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
İmzanızdaki ekran gerçekten çok iyi fakat benim bütçemin üstünde olduğu için alamayacağım, anketteki 27 inçlik lenovo ise düşük çözünürlüklü olduğu için elendi geriye 24 ekranlı lenovo kaldı
bende indirim zamanında almıştım abdullah abi önerisi ile instagramdan. Sağlık olsun hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
bende indirim zamanında almıştım abdullah abi önerisi ile instagramdan. Sağlık olsun hocam.
Gerçekten çok şanslısınız uygun fiyata aldığınız için. IPS ekran konusunda bir soruna rastladınız mı?

Necrotic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
353
İsim
Orkun
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi.
Gerçekten çok şanslısınız uygun fiyata aldığınız için. IPS ekran konusunda bir soruna rastladınız mı?
Yok bir sorun oluşmadı sadece hız aşırtma konusunda 180 e çekince limit 30 dk sonra kendisi 165 e düşürüyor.

Muti69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
samet
0.5 MS modunda her monitörün parlaklığı azalıyor. Bazı ASUS Monitörler 45 Nit'e kadar düşüyor. Cızırtı sesi coil-whine o kadar. Çoğu kişi rahatsız olmuyor o sesten.
emin ol rahatsız edicek kadar çıkıyor , cw okdr demek kolaydır uzaktan , gece pc başında iken ses dayanılmaz oluyor

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
emin ol rahatsız edicek kadar çıkıyor , cw okdr demek kolaydır uzaktan , gece pc başında iken ses dayanılmaz oluyor
Ben hiç kulaklığı çıkarmadığım için ekran kartımdan gelen coilwhine sesini hiç duymuyorum. Hoparlör falan kullanan varsa onun için rahatsız edici olabilir belki. Kullanan 3-4 arkadaşım var ben söylemeden coilwhine olduğunu bile bilmiyorlardı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Can Soyer
Ben hiç kulaklığı çıkarmadığım için ekran kartımdan gelen coilwhine sesini hiç duymuyorum. Hoparlör falan kullanan varsa onun için rahatsız edici olabilir belki. Kullanan 3-4 arkadaşım var ben söylemeden coilwhine olduğunu bile bilmiyorlardı.

Tam ben diyecektim siz yazmışsınız, cızırtı vb sesleri duymak sadece kulaklık çıkınca mümkün olabilir hocam ama full kulaklıklayız, eksi yön müdür evet elbette ama her güzelin bir kusuru olacaktır elbette kullanıcı yorumları çok önemli bu hususta

Muti69

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
samet
ekran kartında gelen sesi demedimki zaten , monitörden cızırtı geliyor

Top Bottom