Neler Yeni

Lenovo Ideapad 1 vs Lenovo Ideapad 3

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin
Bütçe
10.000
Arkadaşlar merhaba, sadece knight online oynattırmak ve arada sırada ufak tefek işlerimi halledip dizi izlemek için bir laptop arayışındayım. 2 seçene arasında kararsız kaldım, sizlere danışmak istedim. 10.000 TL'ye kadar başka öneriniz varsa değerlendirebilirim. Teşekkürler.

Lenovo Ideapad 3 - Amazon

Lenovo Ideapad 1 - Hepsiburada

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ömer Durmuş
Arkadaşlar merhaba, sadece knight online oynattırmak ve arada sırada ufak tefek işlerimi halledip dizi izlemek için bir laptop arayışındayım. 2 seçene arasında kararsız kaldım, sizlere danışmak istedim. 10.000 TL'ye kadar başka öneriniz varsa değerlendirebilirim. Teşekkürler.

Lenovo Ideapad 3 - Amazon

Lenovo Ideapad 1 - Hepsiburada
Hocam Lenovo İdeapad 1 e sahibim ve isteklerinizi sorunsuzca karşılayacaktır emin olabilirsiniz

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

coldplay

80+ Bronze
5500u güç olarak daha önde sanıyorum ama güncellik açısından 7320u da olabilir

Ege Hanedar

80+ Bronze
İdeapad 1 modelinde ki bulunan 2 ramde lehimli, 8gb lehimli ram uzun vadede kötü bir durum. 5500u model tercih edilmesi daha mantıklı olacaktır, 7320u sadece igpu performansı olarak daha iyi.

AEROXUM

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet Metin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet gerçekten memnunum ama dilerseniz öbür modele sahip kişilerinde fikirlerini alın ama gerçekten beğenerek kullanıyorum
Dostum tekrardan selamlar, ben satın aldım ancak kafama bir şey takıldı. Touchpade tıklayınca sanki içine göçüyormuş gibi oluyor mu sizde de? Kasaya hafif bastırınca falan böyle içine göçüyormuş gibi oluyor. 0 aldım ancak kafama takılmadı değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Ömer Durmuş
Dostum tekrardan selamlar, ben satın aldım ancak kafama bir şey takıldı. Touchpade tıklayınca sanki içine göçüyormuş gibi oluyor mu sizde de? Kasaya hafif bastırınca falan böyle içine göçüyormuş gibi oluyor. 0 aldım ancak kafama takılmadı değil.
Evet hocam kasaları öyle malesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,718
Üyeler
152,309
Son üye
mert12bao
Top Bottom