Neler Yeni

Çözüldü✓ Lenovo ideapad gaming 3 tek ram slotu gösteriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
Lenovo ideapad gaming 3 82K101EKTX Notebook modelinde görev yöneticisinde vs tek ram slotu gösteriyor, ayrıca arka kapağı da açtım ram slotları yok sanırım klavyenin altında, ben bu cihaza ram takıp dual channel yapıcam diye bi 8 gb ram daha almıştım elimde kaldı, bu cihaz cidden tek slotlu mu? ona göre ürünü iade edicem.

Dõ man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Furkan
Hayır tek slot değil ve ramler klavyenin altında da değil ramlerin üstü metal plaka ile kapalı onu çıkarman lazım. İçini açtıysan fotoğraf atabilirsen daha iyi yardımcı olabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayır tek slot değil ve ramler klavyenin altında değil ramlerin üstü metal plaka ile kapalı onu çıkarman lazım.
iyi diyosun hoş diyosun ama bu modelin arka kapağında hiçbir metal plaka vs yok sadece ssd ve hdd bölümleri var heryerini iyice aradım taradım ben de biliyorum metal plaka olayını ama yok cidden beynimden vurulmuşa döndüm yardım lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayır tek slot değil ve ramler klavyenin altında da değil ramlerin üstü metal plaka ile kapalı onu çıkarman lazım. İçini açtıysan fotoğraf atabilirsen daha iyi yardımcı olabilirim.
bu arada söylemeyi unuttum cihaz gtx 1650 i5 11320h 8 gb ram 526 mı ne ssd ye sahip

Dõ man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Furkan
iyi diyosun hoş diyosun ama bu modelin arka kapağında hiçbir metal plaka vs yok sadece ssd ve hdd bölümleri var heryerini iyice aradım taradım ben de biliyorum metal plaka olayını ama yok cidden beynimden vurulmuşa döndüm yardım lazım
Aynı modeli kullanıyorum tek slotum doluydu 2. slota ek 8 gb taktım. Dediğim gibi içinden fotoğraf atabilirsen yardımcı olabiliriz.

Dõ man

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
264
İsim
Furkan
benimkinin iç kısmı tam olarak böyle ok ile gösterdiğim yerin altında ise 2 adet ram slotu bulunuyor

Ekler

• resim_2022-12-16_003205680.png
    resim_2022-12-16_003205680.png
    737.4 KB · Hit: 54
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
emir kuyu
benimkinin iç kısmı tam olarak böyle ok ile gösterdiğim yerin altında ise 2 adet ram slotu bulunuyor
resim bu bu arada
Elinle fazla basınç uygulamadan sağlı sollu eşit kuvvet uygulayarak kaldır. Sende ki laptop görseldekiyle aynı mı?
resim gitmedi ama evet i
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elinle fazla basınç uygulamadan sağlı sollu eşit kuvvet uygulayarak kaldır. Sende ki laptop görseldekiyle aynı mı?
yukarı doğru mu kuvvet uygulayayın

Top Bottom