Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Lenovo K3 Pro Bluetooth 5.0 Hoparlör 117₺

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ömer
ağız alışkanlıgı olmus sen dalga geciyon
Klavye alışkanlığı diyelim biz ona hiç problem değil :D Bir daha indirime girerse sana da haber edeyim de al satarsın bu fiyata böyle bir hoparlör bulamazsın bak.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Klavye alışkanlığı diyelim biz ona hiç problem değil :D Bir daha indirime girerse sana da haber edeyim de al satarsın bu fiyata böyle bir hoparlör bulamazsın bak.
abi yine dalga geciyon gibi geliyor niye öyle diyon üzülüyorum

KingDeViL

80+ Bronze

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

omerdesouza

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Ömer
aranızda benle dalga gecermis gibi konustunuz o yüzden hic kimseye bi zararım yok kendi kendime al sat yapıp harclıgımı cıkarmak istiyorum az bucuk cok sukur yapıyorum, la kelimeside o anlık sasırmadan öyle olmus
Tamam tüm fırsatları ilk sana haber edelim bundan sonra. Kırıldıysan özür dileriz şaka yaptık sadece dalga geçmek falan estağfurullah.

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Tamam tüm fırsatları ilk sana haber edelim bundan sonra. Kırıldıysan özür dileriz şaka yaptık sadece dalga geçmek falan estağfurullah.
ilk bana haber edin falan demedim ki ben niye öyle anlasıldım

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl

KingDeViL

80+ Bronze
aranızda benle dalga gecermis gibi konustunuz o yüzden hic kimseye bi zararım yok kendi kendime al sat yapıp harclıgımı cıkarmak istiyorum az bucuk cok sukur yapıyorum, la kelimeside o anlık sasırmadan öyle olmus
Benden sana tavsiye böyle ürün gelecek te satacaksın da harçlık çıkaracaksın diye uğraşacağına knight online oyna. Millet gece gündüz farm atıyor, ticaret yapıp ek gelir sağlıyor.

Ben alıklarımı hep oyundan kazandığım krediler ile alıyorum. Cebimden beş kuruş para çıkmıyor. Bedavaya msi 4070ti ekran kartı bile aldım.

Nasıl oynanır nasıl yaparım gibi sorular sorma onu kendin araştır. Ben o kadar yardımcı olmam.

Son düzenleme:

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
ibrahim can
Instagram
ibrahimcancl
Benden sana tavsiye böyle ürün gelecek te satacaksın da harçlık çıkaracaksın diye uğraşacağına knight online oyna. Millet gece gündüz farm atıyor, ticaret yapıp ek gelir sağlıyor.

Ben alıklarımı hep oyundan kazandığım krediler ile alıyorum. Cebimden beş kuruş para çıkmıyor. Bedavaya msi 4070ti ekran kartı bile aldım.
Benim byno geçmişi
Alıntıyı görüntüle

Nasıl oynanır nasıl yaparım gibi sorular sorma onu kendin araştır. Ben o kadar yardımcı olmam.
4070ti kaç ayda aldın mesela tek merak ettigim o

Top Bottom