Neler Yeni

Lenovo Laptop Sürekli Olarak Kitleniyor, Mavi Ekran Veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Gümüş
Donanım Arşivi forum kullanıcıları merhaba,

İş için laptop almıştım fakat aldığım günden beri donmaya, kitlenmelere başladı. Problem bilgisayarın aniden program ve yük fark etmeksizin kendiliğinden donması veya mavi ekran vermesi, laptop açılırken dahi donabiliyor, oyunlarda herhangi bir problem olmuyor kendi düşüncem bilgisayar boşta iken bu hatayı yapıyor, driver kaynaklı olabileceğini düşünüp bütün driverleri kaldırım baştan kurdum ancak problem devam etti, uyumsuzluk problemi olacağını düşünüp temiz kurulum ile hem windows 11 hem de 10 sürümünü kurdum ancak problem devam ediyor. Garanti süreci 20 günü bulabileceği belki de aşabileceği söylendi, işlerimi aksatmak istemiyorum, log kayıtlarından ya da oluşan problemlerden yol izleyerek veya problemin neden kaynaklandığına dair yardımcı olabilecek birileri var mı? Şimdiden teşekkür ederim...

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Semih Aydın
Garantiye göndermen en temizi.
Çoğu laptop artık bataryayı bile içeriyie monteliyor ondan açsan dert, göndersen detrt.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garantiye göndermen en temizi.
Çoğu laptop artık bataryayı bile içeriyie monteliyor ondan açsan dert, göndersen detrt.
bataryası gömülü model, biz bu bilgisayarı ssd değiştirmek için içini açmıştık, ssd nin üzerinde lenevonun garanti kağıdı vardı yırtılmış ondan kaynaklı garanti kapsamından sıkıntı çıkar mı?

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
702
İsim
Semih Aydın
bataryası gömülü model, biz bu bilgisayarı ssd değiştirmek için içini açmıştık, ssd nin üzerinde lenevonun garanti kağıdı vardı yırtılmış ondan kaynaklı garanti kapsamından sıkıntı çıkar mı?
Markaya göre değişiyor.
Mesela HP diyor ki aç tak, hasar vermediysen sıkıntı yok o şekilde ram taktım ama lenovoyu bilmiyorum o kağıdı taktılarsa bir nedeni vardır

Top Bottom