Neler Yeni

lenovo legion r25i 30 alınır mı?? alternatifleri nelerdir?

eren28tr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ömer Aydoğdu

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra

Sordidder

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yiğit Dağtaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maksimum parlaklık istiyorsan aoc 24g4x yoksa R25i-30 al ben aoc 24g4x öneririm.
parlaklığa takıntılı değilim, daha çok canlı renkler ve ölü piksel olup olmadığımı önemli benim için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

6 aydır kullanıyorum çok memnunum sorun varsa sorabilirsin
Dostum videolarda siyah rengi aşırı soluk duruyordu siyahlar gri gibi gözüküyordu öylemi.

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra
parlaklığa takıntılı değilim, daha çok canlı renkler ve ölü piksel olup olmadığımı önemli benim için.

Dostum videolarda siyah rengi aşırı soluk duruyordu siyahlar gri gibi gözüküyordu öylemi.
hayır öyle bir problemi yok tabi ki oled paneli gibi siyahlar olmaz ama gri gözükme gibi bir durum yok gayet siyahlar siyah gibi

ProfessionWolf

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
900
İsim
Buğra
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için birazdan alıcam
eğer ölü pikselli gelirse direk değişim talep et hocam bazen olabiliyor yine de söyleyeyim dedim bana ölü pikselli gelmişti hemen değişim yaptırdım 3 günde yenisi geldi

eren28tr

80+ Gold

Bu arada yanlış söylemişim maksimum parlaklık önemliyse R25i-30 al değilse 24g4x al.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
Hocam birkac aydir kullaniyorum hic dusunmeden alabilirsin. Sadece ayaklari biraz buyuk yani masaniz cok kucuk degilse iyi olur.

Top Bottom