Neler Yeni

lenovo legıon r25ı-30 kronik sorunmu var ?

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
Hayırlı günler arkadaşlar. Bu monitörü geçen aldım fakat ölü pikselli geldi forumda çoğu insan da youtubede kalite sonradan kötüleşme gibi bir sorun çıkıyormuş kronik olarak sorunlumu sizce ? Elimdekini iade edip yenisini alacaktım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
"Standby mode" yazısı gelip kapanıyordu. Lenovo teknik servisi çözüm bulamadı, yt'de çözüm videosu yok. Kapatıp açın defalarca düzelebilir diyorlar. İade ettim. Sorunlu çıkabiliyor, dikkat edin.

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
"Standby mode" yazısı gelip kapanıyordu. Lenovo teknik servisi çözüm bulamadı, yt'de çözüm videosu yok. Kapatıp açın defalarca düzelebilir diyorlar. İade ettim. Sorunlu çıkabiliyor, dikkat edin.

bende kararsız kaldım knk yav değişimmi yaptırsam diye monitör yok piyasada ucuz adam akıllı deliricem.

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
Gigabyte 23.8 g24f-2 öneririm. İtopya'da indirimde 4300 lira. Teslimatta gelmesini bekliyorum, geldiğinde deneyimlerimi sunabilirim.
bende onu düşünüyordum ölü piksel çok çıkıyo dediler kronik sorunluymuş direk vide hdmi var dp komuyolar

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
ölü piksel varsa iade edin itopyadan Gigabyte g24f-2 veya Aoc 24g2spu alabilirsin aynı özellikler onlardada var ve daha ucuzlar suan pişman etmezler

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
ölü piksel varsa iade edin itopyadan Gigabyte g24f-2 veya Aoc 24g2spu alabilirsin aynı özellikler onlardada var ve daha ucuzlar suan pişman etmezler

kargo gelmiyo bi türlü korkum şu iade diye göndersem itopyada ürün biticek kaldım ortada Aoc bitmiş

Asiruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Türker esmer
gecen sana omen onermemismiydim ben hocam lenovo mu aldin inatla

hepsi buradada buldum Hp omen sıfır aoc da indirimde şimdi hangisini alam kral kafa kalmadı bende 3 monitörden sonra

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Aynen knks

Screenshot 2023-12-18 120418.png

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
hepsi buradada buldum Hp omen sıfır aoc da indirimde şimdi hangisini alam kral kafa kalmadı bende 3 monitörden sonra
omen indirimi bitti aoc varsa onu alanilirsin yoksada gigabyte G24F-2 4.2k itopyada alternatif olarak söylüyorum

Top Bottom