Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

asabi05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sezer
Benim monitörde 1 parmak mavi pikseller olması sonucunda iade ettim.bu gün gidip asus vg279ql1a modelini aldım.ne ölü piksel ne ışık sızması renkler müthiş daha önceki monitörumde asusdu boş yere macera aramışım.

Quadrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Çakır
Beyler monitöre laptop üzerinden bağlanıyorum. Oyun oynarken sanki görüntü çok kalitesiz gibi ya. Piksel pikselmiş gibi geliyor. CS'yi düşük ayarlarda oynarım normalde ama bu monitörde oynayınca çamur gibi görüntü oluyor. Var mı önereceğiniz ayarlar.

Quadrol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Berkay Çakır
IMG_8379.jpeg

Beyler monitöre laptop üzerinden bağlanıyorum. Oyun oynarken sanki görüntü çok kalitesiz gibi ya. Piksel pikselmiş gibi geliyor. CS'yi düşük ayarlarda oynarım normalde ama bu monitörde oynayınca çamur gibi görüntü oluyor. Var mı önereceğiniz ayarlar.

Ekler

• image.jpg
    image.jpg
    3 MB · Hit: 110
  • image.jpg
    image.jpg
    3.9 MB · Hit: 118

Efendy94

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Efe Akçasayar
Şu IPS glowing fazla olduğu için iade etmek istiyorum bu monitörü. Yani böyle sıkıntı olacağını bilseydim gidip hp omen alırdım gigabyte g24f-2 alırdım. Moral bozucu bir olay.
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
hocam sizin çareniz Va panel almak bu fiyat bandında. Siyah kontrastını daha iyi veriyor. IPS bakmayın. Black smearing denen bir olay var ondan şikayetçi olmayacaksanız VA panel bakın.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Benim monitörde 1 parmak mavi pikseller olması sonucunda iade ettim.bu gün gidip asus vg279ql1a modelini aldım.ne ölü piksel ne ışık sızması renkler müthiş daha önceki monitörumde asusdu boş yere macera aramışım.
Mavi pikseller dediğiniz nası hocam düz çizgi halinde mi?

asabi05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sezer
Bende de var aynısı, yollayacağım.
Bencede yolla netten aldıklarımızın çoğu iade edilenler.bana iade geldi tahminimce çünkü kutu sonradan bantlanmistı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mavi pikseller dediğiniz nası hocam düz çizgi halinde mi?
Evet düz çizgi halinde sadece siyahta belli oluyor galiba sıkışmış pikseldi.sorun etmeyip kullanicaktım ama 1 parmak boyutunda uzaktan belli oluyodu.

kisbulur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kadirhan İşbulur
Merhaba dostlar ben de hepsiburadadan aldım ürünü, siyah ekranda ışık sızıntıları görür gibi oldum ama kuruntudan mı bilmiyorum. Sadece siyah ekranda bunu deneyimledim bu arada. Durumla ilgili değişim talebi yapsam daha kötü bir monitörle karşılaşabilme ihtimali korkutuyor. Siz olsanız bu durumda ne yapardınız? Yoksa ışık sızıntıları çok problem yapılacak bir konu değil mi sizce de? Ya da en önemlisi bu sebepten değişim yapılır mı?

Sora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Gökhan
Bencede yolla netten aldıklarımızın çoğu iade edilenler.bana iade geldi tahminimce çünkü kutu sonradan bantlanmistı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet düz çizgi halinde sadece siyahta belli oluyor galiba sıkışmış pikseldi.sorun etmeyip kullanicaktım ama 1 parmak boyutunda uzaktan belli oluyodu.
Bende durum bu yolluyorum iadeye.

Ekler

• 20231128_103521.jpg
    20231128_103521.jpg
    2 MB · Hit: 118

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bende de ekranın değişik yerlerinde bu şekilde çizgiler çıkıyor ara ara mavi, yeşil vs. HDMI kablosundan olabilir diye başka bir kabloyla deniyorum şu an. İnş sorun kablodadır.
1701619684949.png

kepenss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Mert Can
Bende bugün sipariş verdim elime ulaşınca değerlendirip yorumlarımı iletirim. HDMI kablolarının 2.0, 1.4 gibi seçenekleri var mı? yoksa hepsi aynı mı? Eğer varsa F/P bir kablo önerilerine açığım.

Top Bottom