Neler Yeni

Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
438
İsim
Oğuz
Bende bugün sipariş verdim elime ulaşınca değerlendirip yorumlarımı iletirim. HDMI kablolarının 2.0, 1.4 gibi seçenekleri var mı? yoksa hepsi aynı mı? Eğer varsa F/P bir kablo önerilerine açığım.
Ben alfais 2.1 hdmi kablo ile kullanıyorum. Herhangi bir sorun yaşamadım

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
Bende bugün sipariş verdim elime ulaşınca değerlendirip yorumlarımı iletirim. HDMI kablolarının 2.0, 1.4 gibi seçenekleri var mı? yoksa hepsi aynı mı? Eğer varsa F/P bir kablo önerilerine açığım.
Versiyonları oluyor evet. Versiyona göre hz ve çözünürlük tablosu bu şekilde
1701620174346.png

Amazon üzerinden ugreen marka 1.4 veya 2.0 versiyon kablo alırsanız işinizi görür.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,605
İsim
bilo
Discord
b1l0
1.4 kablo 165Hz hepsini verir mi? Elimde bir kaç kablo var onları denerim, olmazsa sipariş veririm.
Ben 1.4 kullanıyorum
1701620481048.png

Elinizdekileri bi deneyin, olmazlarsa ki yüksek ihtimal olurlar, almışken 2.0 olanını falan alın.

KaptanMC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Mehmetcan İvrendi
Merhaba dostlar ben de hepsiburadadan aldım ürünü, siyah ekranda ışık sızıntıları görür gibi oldum ama kuruntudan mı bilmiyorum. Sadece siyah ekranda bunu deneyimledim bu arada. Durumla ilgili değişim talebi yapsam daha kötü bir monitörle karşılaşabilme ihtimali korkutuyor. Siz olsanız bu durumda ne yapardınız? Yoksa ışık sızıntıları çok problem yapılacak bir konu değil mi sizce de? Ya da en önemlisi bu sebepten değişim yapılır mı?
-Yani Işık Sızmasının Boyutuna Bağlı eğer Fotoğraf atabilirsen daha kesin bir şey söyleyebiliriz

-Ips Panellerde Işık sızması Normal Ama Ama cidden büyük yani çok fazla Sızıyorsa İade etmen daha mantıklı olur (Ama dediğim gibi foto atsan daha kesin bir şey söyliyebiliriz)

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğuzhan Oğuzhan

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Monitörü 3.999 fiyat etiketiyle 3 ay ertelemeli 3 ay peşin fiyatına taksit ile ilk alanlardanım.
Ghosting ışık sızması ve ölü piksel çıkmadı
Kullandığım hdmi kablosuda budur. https://www.vatanbilgisayar.com/hp-hp001sbblk1-5eu-hdmi-to-hdmi-kablo-1-5m.html

Çok memnunum 275 TL world puan gelecek 3.775 e almış olacağım. Abdullah'a çok teşekkür ediyorum.
Hayırlı olsun. Keşke bendede ekranın tam ortasında ölü piksel çıkmasaydı ve ışık sızması bu kadar fazla olmasaydı. İade ettim bakalım sonuç ne olacak:/

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Oğuzhan Oğuzhan
Hayırlı olsun. Keşke bendede ekranın tam ortasında ölü piksel çıkmasaydı ve ışık sızması bu kadar fazla olmasaydı. İade ettim bakalım sonuç ne olacak:/

Teşekkür ederim sanada geçmiş olsun nasip kısmet illa ki yine fırsatlar gelir.

Top Bottom