Neler Yeni

Lenovo Legion R25i-30 monitör ışık sızması var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah özşahan
Merhaba monitörü yeni aldım, ölü piksel ve ghosting yok sizce ışık sızması var mı? Biraz var gibi, bir sıkıntı olur mu?

Ekler

• z.jpg
    z.jpg
    87.8 KB · Hit: 57

panda55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Omer alkiz
Merhaba monitörü yeni aldım, ölü piksel ve ghosting yok sizce ışık sızması var mı? Biraz var gibi, bir sıkıntı olur mu?
Kral aynısını bende kullaniyom ilk aldigimda çok kafaya takiyodum takma kafaya az var ztn bendede okadar var lambayı yakınca odada belli olmuyo bişi olmaz ölü piksel olmasın sen ona bak bende vardı degisim yaptırdım hemen

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah özşahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kral aynısını bende kullaniyom ilk aldigimda çok kafaya takiyodum takma kafaya az var ztn bendede okadar var lambayı yakınca odada belli olmuyo bişi olmaz ölü piksel olmasın sen ona bak bende vardı degisim yaptırdım hemen
bende ölü piksel çıkmadı başkada bir sorunu yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
Hocam ips monitorlarin cogunda isik huzmesi oluyor , bu fiyata idare eder bir monitor bence bende alacagim tavsiye eder misin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yoksa asus mu almaliyim ,24 q3a modeli

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah özşahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ips monitorlarin cogunda isik huzmesi oluyor , bu fiyata idare eder bir monitor bence bende alacagim tavsiye eder misin ?

Yoksa samsung mu almaliyim ,24 q3a modeli
ben beğendim monitörü çok güzel çok araştırdım lenovoyu tercih ettim ölü piksel çıkmadı satıcı hepsiburada bir sıkıntı çıkarmaz yinede senin kararın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Muhammet bayzit
ben beğendim monitörü çok güzel çok araştırdım lenovoyu tercih ettim ölü piksel çıkmadı satıcı hepsiburada bir sıkıntı çıkarmaz yinede senin kararın.
Hocam bu videoyu izle pc hocasının dakika 8 de ışık hüzmesi testi var onu yap orada başarılı ve başarısız olarak zaten söylüyor , buraya da cevap yazarsan memnun olurum , ona göre tercih edeyim bende.

panda55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Omer alkiz

Yoksa asus mu almaliyim ,24 q3a modeli
Dediğin monitorde pivot desteği yok ve özellik olarak Lenovo daha iyi lenovoyu almanı öneririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah özşahan
Hocam bu videoyu izle pc hocasının dakika 8 de ışık hüzmesi testi var onu yap orada başarılı ve başarısız olarak zaten söylüyor , buraya da cevap yazarsan memnun olurum , ona göre tercih edeyim bende.
şuan aydınlık olduğu için siyah ekranda bir şey yok birde akşam deneyeyim yazarım buraya

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdullah özşahan
hocam denedim biraz ışık sızması var sol altta ve sol yukarda

Top Bottom