Neler Yeni

Lenovo Legion T5 3060ti modeli 3070’den neden daha pahalı

Tudulius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan Güngör

İki ürün arasında neden 3060 ti olan daha pahalı anlayamadım. Ayrıca oem olarak çok uygun buldum bu sistemleri.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
ahmet
birinin internetten satışı var diğerinin yok. stok az mağazalarda var sadece

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
Bu sistemler iyi oluyor mu ki diğer parçalar ne acaba işlemcisi de iyiymiş tek kötü yanı kasa camsız ve hava akışı kötü gibi duruyor içinde ise güçlü parçalar var içinde ki soğutucular nasıl acaba

Tudulius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan Güngör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sistemler iyi oluyor mu ki diğer parçalar ne acaba işlemcisi de iyiymiş tek kötü yanı kasa camsız ve hava akışı kötü gibi duruyor içinde ise güçlü parçalar var içinde ki soğutucular nasıl acaba
İnternetten inceledim içerisindeki parçalar lenovoya özel üretilmiş. Sanırım alacağım çok iyi duruyor. Ama toplasam belki daha ucuzada getirebilirim

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
İnternetten inceledim içerisindeki parçalar lenovoya özel üretilmiş. Sanırım alacağım çok iyi duruyor. Ama toplasam belki daha ucuzada getirebilirim
İşlemcisi çok iyi işlemci soğutucusu nasıl onu merak ettim kasada hava alacak yerde göremedim içi alev alev yanmasın içinde nede olsa çok güçlü işlemci ve ekran kartı var, toplasan daha ucuza getiremezsin aynı bu fiyatlarda tutar belki daha fazla alırsan performansını aktarır mısın

Tudulius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan Güngör
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İşlemcisi çok iyi işlemci soğutucusu nasıl onu merak ettim kasada hava alacak yerde göremedim içi alev alev yanmasın içinde nede olsa çok güçlü işlemci ve ekran kartı var, toplasan daha ucuza getiremezsin aynı bu fiyatlarda tutar belki daha fazla alırsan performansını aktarır mısın
almayı planlıoyorum vatan bilgisayara sordum soğutuvu sadece lenovo servisis tarafından takılabilimiş

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,084
İsim
Mehmet Yılmaz
almayı planlıoyorum vatan bilgisayara sordum soğutuvu sadece lenovo servisis tarafından takılabilimiş
Anladım taktırmayı düşünüyor musun yoksa düz alacaksan el yakar bu kasa soğutucu takınca fiyat kaç oluyor muş

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yunus Emre Yıldırım

İki ürün arasında neden 3060 ti olan daha pahalı anlayamadım. Ayrıca oem olarak çok uygun buldum bu sistemleri.
1282 tl 10-20 fps

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Kanka alma bunu, bu sistem iyi değil. 3070Ti dizersin bu paraya. umarım almamışsındır.

Kanka alma bunu, bu sistem iyi değil. 3070Ti dizersin bu paraya. umarım almamışsındır.
hocam sizce günümüzde ekran kartı dışında parçaları da iyi olan, (kaliteli marka, segment şeyler en ucuz anakart değil gibisinden) 3070ti ve 3060ti li sistemler sırasıyla kaça dizersiniz, tecrübenizle? ve bunlar intel mi amd mi olur işlemcide, intel olursa kacıncı nesil dizersiniz? sadece kasa tabii ki. Cevaplarsanız cok sevinirim , şimdiden teşekkürler

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,534
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
hocam sizce günümüzde ekran kartı dışında parçaları da iyi olan, (kaliteli marka, segment şeyler en ucuz anakart değil gibisinden) 3070ti ve 3060ti li sistemler sırasıyla kaça dizersiniz, tecrübenizle? ve bunlar intel mi amd mi olur işlemcide, intel olursa kacıncı nesil dizersiniz? sadece kasa tabii ki. Cevaplarsanız cok sevinirim , şimdiden teşekkürler
30000 tl'ye çok kaliteli Ryzen 7 5800X ile 3070ti sistem dizmişliğimiz var birine. RevDeisDou, Foze ve ben beraber yardımcı olmuştuk arkadaşa.
3060ti'lı kaliteli sistem, 20000Tl'ye Ryzen 5 5600 ile dizilebilir.

Ayrıca, Kaliteli marka diye bir şey yoktur, kaliteli model vardır.
İntel hiçbir CPU'yu önermiyorum. i3 10100F hariç, belki i5 11400F'de alınabilir. Kendi kişisel görüşüm.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,385
Üyeler
156,600
Son üye
mete670
Top Bottom