Neler Yeni

Lenovo LOQ 15APH8 vs HP Victus 16

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mehmet
14 gün geçtiyse is zor kardeş neyse loqda fena degil işini görür %10 c23 puanı dert değil sadece ekran daha iyi olurdu.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
https://forum.donanimarsivi.com/konu/victus-16-sen-necisin-haci.893876/page-80#post-8467863 konumu okuyarak ne kadar berbat bir laptop olduğunu anlayabilirsiniz 90 watt limit ile hele ki intel ile kimse 19 bin puan alamaz alıyor ise kanıt göstersin eğer ki aldı ise bir kolpa vardır 90 watt ile kimse 19 bin puan alamaz intelde hele ki birde bu işlemcinin turbo TDP si 157 watt diye geçiyor ne kadar altında olduğunu anlayabilirsiniz UV ile bile gerçek performansını aldırmıyor üstüne birde prochot sıcaklığına ulaşıyor ama şu bir gerçek dir ki en iyi victus fakat iyi mi dersen tabi ki hayır çünkü gene limit yiyor.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mehmet
inanmayanlar için 1 saat 25 dk izleyebilirsiniz. Laflara değil videolar ve testlere itibar ediniz sonra pisman olmayin. Gerçi testlere yalan da diyen çıkar gidin kendiniz test edin usb ue cinebench atıp Teknosada. 36 bin verip dandik ekranlı Loq almayin

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
inanmayanlar için 1 saat 25 dk izleyebilirsiniz. Laflara değil videolar ve testlere itibar ediniz sonra pisman olmayin. Gerçi testlere yalan da diyen çıkar gidin kendiniz test edin usb ue cinebench atıp Teknosada. 36 bin verip dandik ekranlı Loq almayin
hiç bir şey okunmuyor bu testde kullanıcı incelemesi var ise atınız yoksa benim var çünkü kullanıcı incelemesi at ya da kendini kandırmaya devam et.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ya da farklı bir i5 14500HX testi var ise atabilirmisin :) çünkü yok sanırım bu 14.nesil ile alakalı bir şey 14.nesil yeni kullanılmaya başladı ve victus aynı hamam aynı tas sadece Helios neo 18 ve legion 5i kullanıyor testlerini at karşılaştıralım cihaztv ninde testine inanmıyorum zaten sponsorlu biri.

bu günde victusun bir oyununu bozduk çok şükür milleti dolandırmak neymiş yazsın bunu beynine.

Son düzenleme:

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak
%1 değerleride güzel gözüküyor. 50 w ile 80 derece biraz fazla ama bu bütçede bir laptop için normal. Zaten loqunda gördüğü değerler bu oyunlarda.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bunu görüp hayla önerenleri anlamıyorum dev gibi yazıları görmüyorlar sanırım.

Ekler

• HP Victus 16 14.nesil.png
    HP Victus 16 14.nesil.png
    77.9 KB · Hit: 12
  • HP Victus 16 14.nesil (2).png
    HP Victus 16 14.nesil (2).png
    404.5 KB · Hit: 12

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Mehmet
1 sene kullanıp macun yenileme zamani sıvı metal sürdürülurse tadından yenmez bu fiyata ideal bi cihaz bence, zaten hx serisi daha özgür davranabiliyorsun işlemciye. Bu ekran kalitesinde ve r23 skorunda emsalleri 44 binlerde

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kerem Kaan Durmaz
hiç bir şey okunmuyor bu testde kullanıcı incelemesi var ise atınız yoksa benim var çünkü kullanıcı incelemesi at ya da kendini kandırmaya devam et.

ya da farklı bir i5 14500HX testi var ise atabilirmisin :) çünkü yok sanırım bu 14.nesil ile alakalı bir şey 14.nesil yeni kullanılmaya başladı ve victus aynı hamam aynı tas sadece Helios neo 18 ve legion 5i kullanıyor testlerini at karşılaştıralım cihaztv ninde testine inanmıyorum zaten sponsorlu biri.

bu günde victusun bir oyununu bozduk çok şükür milleti dolandırmak neymiş yazsın bunu beynine.
Pekala hocam.
Peki sizce iade vs belki olur diye uğraşmayayım mı?(genele)

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak
bunu görüp hayla önerenleri anlamıyorum dev gibi yazıları görmüyorlar sanırım.
Görüyouz hocam. Alacak adamın umrunda mı oda önemli. Oyunlardaki %1 değerleri videoda var, gayette güzel. Adam laptopu kurcalmaycak ise neden umrunda olsun.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Pekala hocam.
Peki sizce iade vs belki olur diye uğraşmayayım mı?(genele)
LOQ da çok güzel değil anakartı eyvallah iyi gibi de çok da güzel değil fakat victusdan iyi mi? kesinlikle.

Görüyouz hocam. Alacak adamın umrunda mı oda önemli. Oyunlardaki %1 değerleri videoda var, gayette güzel. Adam laptopu kurcalmaycak ise neden umrunda olsun.
kurcalayabilir HP ne yaparsa yapsın HX işlemci birazda olsa özgürlüğü var fakat attığım testde o özgürlükde kısıtlı anlayacağınız gene yanaşmanızı önermiyorum drop yüksek ihtimalle yaşanacak çünkü limit gördüğünüz gibi bir kullanmaya kalksa işlemciyi drop yaşanacaktır ekran kartı olarak iyidir ekran kartında limit yok zaten fakat işlemcide ki limit çok ağır.

diğer testler ile karşılaştırmadığınız sürece asla bunun kanaatine varamazsınız victusa bu paralar asla değmez.

1 sene kullanıp macun yenileme zamani sıvı metal sürdürülurse tadından yenmez bu fiyata ideal bi cihaz bence, zaten hx serisi daha özgür davranabiliyorsun işlemciye. Bu ekran kalitesinde ve r23 skorunda emsalleri 44 binlerde
ama emsalleri prochot yemiyor.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak
LOQ da çok güzel değil anakartı eyvallah iyi gibi de çok da güzel değil fakat victusdan iyi mi? kesinlikle.

kurcalayabilir HP ne yaparsa yapsın HX işlemci birazda olsa özgürlüğü var fakat attığım testde o özgürlükde kısıtlı anlayacağınız gene yanaşmanızı önermiyorum drop yüksek ihtimalle yaşanacak çünkü limit gördüğünüz gibi bir kullanmaya kalksa işlemciyi drop yaşanacaktır ekran kartı olarak iyidir ekran kartında limit yok zaten fakat işlemcide ki limit çok ağır.

diğer testler ile karşılaştırmadığınız sürece asla bunun kanaatine varamazsınız victusa bu paralar asla değmez.
Yeni cihaz olduğu için daha fazla test olacağını sanmıyorum ama testlerinde yalan olacağını zannetmiyorum. Adam canlı yayında yapıyor ne yapabikirki?

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Yeni cihaz olduğu için daha fazla test olacağını sanmıyorum ama testlerinde yalan olacağını zannetmiyorum. Adam canlı yayında yapıyor ne yapabikirki?
UV yapabilir, Termal macunun değiştirmiş olabilir bunları söylemez ise haksızlık eder çünkü bu 2 şey olur ise ciddi farklar yaratır bunun örneği tulpar t5 dir.

ve cihaz tv nin sponsorlu olduğunu unutmayın asla gömmez daima göklerde tutmaya çalışacaktır hiç limitden bahsettiğini gördünüz mü?

bir de canlı yayın diye yemeyin recep baltaş da aynısını yaptı canlı yayında izleyin görürsünüz ama çok saklayamadı dereceler açık olduğu için.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Toprak
UV yapabilir, Termal macunun değiştirmiş olabilir bunları söylemez ise haksızlık eder çünkü bu 2 şey olur ise ciddi farklar yaratır bunun örneği tulpar t5 dir.

ve cihaz tv nin sponsorlu olduğunu unutmayın asla gömmez daima göklerde tutmaya çalışacaktır hiç limitden bahsettiğini gördünüz mü?

bir de canlı yayın diye yemeyin recep baltaş da aynısını yaptı canlı yayında izleyin görürsünüz ama çok saklayamadı dereceler açık olduğu için.
dediğiniz gibi sponsor olduğu için tek bir kaynağa güvenmek mantıklı değil.

Top Bottom