Neler Yeni

lenovo r25i-30 youtube sorunu

Senoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
Merhaba arkadaşlar r25i-30 sipariş ettim ve yeni elime ulaştı
tek sıkıntım youtube videoları gözüme bi garip geliyor.
4k 8k hdr videoları 1080p ayarda açınca görüntü güzel ama normal herhangi bir videoyu 1080p açınca görüntü kalitesi kötü geliyor. Bunu yaşayan var mı çözümü nedir fikri olan ?

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam göz alışır bir süre sonra, neatural olarak ayarladınız mı, renk ayarlarını?

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
Youtube'da birçok videolarda yüklerken kaliteleri düşürüyor 4k (TV'de) açsam bile kötü gözüküyor. son birkaç yıldır yapıyor bunu o 4k 8k hdr videoların güzel gözükmesinin sebebi videoların stüdyo kalitesinde olması.
Kendim video yükledim denemek için youtube'de çok kötü gözüküyor ama yüklediğim videoyu açıyorum kalitesi kaydetiğim gibi

Senoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam göz alışır bir süre sonra, neatural olarak ayarladınız mı, renk ayarlarını?
Evet ayarladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

rtx ekran kartın varsa super resolution aç biraz yardımcı olur, hem edge://flags'den hem tarayıcı ayarlarından hem nvidia denetim masasından açman lazım.
Tamamdır bunu deneyeceğim. Bir eksisi zararı var mı bu super resolution olayının

Honigfluss

80+ Bronze
Evet ayarladım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır bunu deneyeceğim. Bir eksisi zararı var mı bu super resolution olayının
Eksileri olarak birazcık ekran kartını kullanıyor, bir de videoda ileri geri yaparken delay olabiliyor.

Top Bottom