Neler Yeni

Çözüldü✓ LEXAR THOR 6000mhz CL32 vs GSKILL Trident 5600mhz CL36

fallegan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğukan Yazıcı
1725725878066.png

Bu sistemi şu şekilde özelleştirdim ve alacağım sadece son olarak ramde karar kılamadım, düşük gecikme değeri ve yüksek mhz ama karşıda gskill trident var o yüzden biraz marka farkı kafamı karıştırdı.
1725725936156.png

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,357
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
LEXAR al çok kaliteli diyebilirim lexar bu pazarda söz sahibidir çoğu kişi bilmese de sen tercih et ben kefilim 😊

fallegan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğukan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
LEXAR al çok kaliteli diyebilirim lexar bu pazarda söz sahibidir çoğu kişi bilmese de sen tercih et ben kefilim 😊
Hocam valla araştırıyorum da bir şey göremiyorum. GSKILL çok duyduğum için daha iyiymiş gibi geliyor ama tamamdır lexarı seçeyim. Onun dışında sence iyi midir? 2 gündür uğraşıyorum bir türlü karar veremedim. İndirim falan bekleyemeyeceğim bugün veya yarın almam lazım yani.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,357
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam valla araştırıyorum da bir şey göremiyorum. GSKILL çok duyduğum için daha iyiymiş gibi geliyor ama tamamdır lexarı seçeyim. Onun dışında sence iyi midir? 2 gündür uğraşıyorum bir türlü karar veremedim. İndirim falan bekleyemeyeceğim bugün veya yarın almam lazım yani.
Lexar depolama birimlerinde çok eski ve köklü firmadır global da çok kullanılıyor bizde algı imparatorluğunun içine düşmüş kalmış anakarti b650s yaparsan mükemmel olur mümkünse

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
895
İsim
Arda doğan
Evet cidden kaliteli çip kullanıyorlar ve soğutmalarıda tasarımlarıda iyi hem fiyat olarakta güzel

fallegan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğukan Yazıcı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lexar depolama birimlerinde çok eski ve köklü firmadır global da çok kullanılıyor bizde algı imparatorluğunun içine düşmüş kalmış anakarti b650s yaparsan mükemmel olur mümkünse
Wifi olan model sanırım, msi pro. +1600 TL ekletiyor, değer mi?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,357
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Evet cidden kaliteli çip kullanıyorlar ve soğutmalarıda tasarımlarıda iyi hem fiyat olarakta güzel
Evet adamlar bu işte uzman bende çok tercih ediyorum hatta şuanki bilgisayarımda da LEXAR var diğerleri daha ucuzdu ama almadım lexar aldım biliyorum iyi olduğunu arıza vermediğini neredeyse her anakart ile uyumlu olduğunu chipsetlerinin sorunsuz olduğunu biliyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,357
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

fallegan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğukan Yazıcı
Kesinlikle değer sırf WiFi yok onda sunduğu çok güzel özellikler var
4 ram yuvası, 2 ssd vesaire gördüm baya fark varmış. Benim malzemelerden daha üst bir kart gibi. Ama değecek bir şeye benziyor, tamamdır bunu ekleyeyim.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,357
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
4 ram yuvası, 2 ssd vesaire gördüm baya fark varmış. Benim malzemelerden daha üst bir kart gibi. Ama değecek bir şeye benziyor, tamamdır bunu ekleyeyim.
A-rgb noktaları olsun faz yapısı olsun üst seviye işlemcileri yükseltmeye olanak tanıyor anakart üzerindeki portlar da cabası

fallegan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Doğukan Yazıcı
1725727109413.png
Bu şekilde alıyorum, çok teşekkürler. Günlerdir araştırıyorum her elementi tek tek, yine biraz fazla oldu. Bazıları 78003d bile çıkar bu fiyatlara ama bana denk gelmedi bir türlü. Ekran kartı markası çok içime sinmedi sadece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bir de son olarak, PCH son sistemi var yt da paylaştığı asus sistem baya kaliteli malzemeler var, bununla karşılaştırırsak hala benimki daha mantıklı mı? Nerdeyse aynı fiyata geldi.

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,012
Üyeler
157,181
Son üye