Neler Yeni

İnceleme LG 24GN600-B 144hz 1ms Monitör İncelemesi!

Penguen

80+ Silver

Bunu almak bence daha mantıklı gibi.
Anladım. Monitör işi çok sıkıntılı, gerçek gecikme ne kadar söylemiyorlar. Her panelin ayrı sıkıntısı var. Kararsız kalıyorum baya.

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Anladım. Monitör işi çok sıkıntılı, gerçek gecikme ne kadar söylemiyorlar. Her panelin ayrı sıkıntısı var. Kararsız kalıyorum baya.
LG bu gecikme olayında daha iyi.

Penguen

80+ Silver
LG bu gecikme olayında daha iyi.
Ya gecikmeyi geçtim garip garip olaylar var. Işık sızması, smearing, zart zurt. Bir monitöre bakıyorsun, şusu kötü diyorlar. Başkasına bakıyorsun, onun da şusu kötü. Karar veremiyorum o yüzden. Normalde curved denemek istiyordum ama smearing yüzünden VA panel almayacağım. IPS kalıyor, TN de istemediğim için. Çok fazla monitör olunca bir de, iş daha da zorlaşıyor.
Herhalde bir 3000/4000+ TL ödemeyeceksen illa bir şeylerden feragat etmek lazım.

Not: Dell s2422hg aldım. VA panel. Ghosting çok ve CS dust 2 tünelde fark ediliyor kan izlerinin arkasından vs yeşil yeşil. Bir daha olsa almam ama iade etmekle uğraşmadım.

Son düzenleme:

Benten37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hassan Hassa
1700 TL
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör ilk açılışında böyle oluyor.Kullanımda pek sorun olmuyor.
Ozaman pek sorun yok kardeşim. Demin vatan dan siparis verdim indirime girdi. 1519 liraya . Merak ettigim cok aradim Hdmi 1.4 mü 2.0 mi destekliyor. Forumlarda gòremedim. Klavuzda da yazmiyor. DP 1.4 o tamam

Aynı monitörü 1 aydan fazla süredir kullanıyorum ve cok memnunum benim için tek eksiği dahili hoparlörü olmaması geri kalan herşeyini beğeniyorum bu arada ben 1450 TL'ye aldım knk sen ne kadara aldın
Az ònce GN 600 b modeli pivotsuz olan düz 1519 tl ye aldim. Inşallah piksel òlü cikmaz

HasanBG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
858
İsim
Hasan
Ozaman pek sorun yok kardeşim. Demin vatan dan siparis verdim indirime girdi. 1519 liraya . Merak ettigim cok aradim Hdmi 1.4 mü 2.0 mi destekliyor. Forumlarda gòremedim. Klavuzda da yazmiyor. DP 1.4 o tamam

Az ònce GN 600 b modeli pivotsuz olan düz 1519 TL ye aldim. Inşallah piksel òlü cikmaz
Bende cıkmadı knk ama belli olmaz monitör gelince hemen ölü piksel testi yap eğer ölü piksel varsa iade edersin

Benten37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hassan Hassa
Monitòr nasil cok büyük kaliyor mu 21,5 inch e göre. Gòz yoruyor mu. Ayrica sòylerseniz memnun kalirim DP ve Hdmi kablo uzunluğu kaç metre

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Monitòr nasil cok büyük kaliyor mu 21,5 inch e göre. Gòz yoruyor mu. Ayrica sòylerseniz memnun kalirim DP ve Hdmi kablo uzunluğu kaç metre
Çok büyük kalmıyor ama kablo büyüklüğünü bilmiyorum ama muhtemelen 1 metreden uzundur

Benten37

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hassan Hassa
Bugün itibari monitörü ben de aldim ve test ettim. Ölü piksel yoktur. Ona kefilim piksel buddy ile her rengi test ettim. Fakat yandan bakinca panelin sarı olmasi bende de var. Çok can sıkıcı moral bozucu yeni alınan bi üründe hem de LG gibi usta bi isimde olmaması gereken bir şey. Ekranda kenarlardan baktiğimda sararmalar çok net IPS te bu olmamasi gerek. Sağ ve sol alt kòşelerde ışık sızdırmasi mevcut. Görüntü akıcılik başarılı monitör HDR da iyi òzellikle vivid òzelliği iyi düşünülmüş. Renkleri canlı. Fakat ürünü iade edecem. O sarı ekranla ciddi anlamda yandan ve üstten bakilimca gòrüntü sarı oluyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
965,864
Üyeler
152,561
Son üye
NustLight
Top Bottom