Neler Yeni

LG EKRANDA ÖLÜ PİKSEL MD-2 SİSTEM

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Sistemi İlk Açdığımda Olu Piksel Yokdu Ama 30 Dakıka Filan Geçdi Gozume Beyaz Ekranda Uste Kucuk Mavi Nokta Çarptı Sonradan Yapdıgım Teste Olu Piksel Oldugunu Fark ettim

1. Ben Parlaklık Aylarlarıyla Ekranın Özellikleriyele Filan Oynadım Fps Mod Filan Vardı Onlara Geçirdim Acaba Onları Denerken Oluşmuş Olabilir mi İlk Açdığımda bir şey yoktu

2. İtopya Değişim Yapar mı Bu Durumda Her Türlü Haklı Durumdayım

3. Sonradan Büyücek bir şey galiba

4. lg 5 olunca degısım yapıyormuş ekran garantısı 3 yıl hadı 4. yılda 5 oldu pıksel sayısı çok saçma bi durum

5. tüketici haklarına verin diyen arkadaşlar olucak ama o işlem çook çook uzun bir şey ve pandemi surecınde 2x uzun surecek bır ıslem oldugu ıcın oda ımkansız duruma gelıyor

Sonuç Olarak Ben bu Durumda Ne Yapmalıyım İtopya Yardımcı Olurmu Benim Yerimde Olsanız Ne Yapardınız ?

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
bu gıdısle bende oyle yapıcam gıbı 1 pıksele degısmıyor mus lgg yok yaaaaaa
Mesaj otomatik birleştirildi:

md 2 sistemde ki lg 24GL650
İtopya iade alır diye düşünüyorum dert etme.

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş
Bu kaçıncı ölü piksel vakası ? md2 bende aldım yarın monitör gelecek inşallah bende de ölü piksel yoktur

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
Bu kaçıncı ölü piksel vakası ? md2 bende aldım yarın monitör gelecek inşallah bende de ölü piksel yoktur
Yani ölü piksel sorunu biraz şans işi her monitörde çıkabiliyor o yüzden md2 yi suçlamamak lazım.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
hiçç emın olamıyorum kanka inşallah yoktur ama ılk acdıgımda yoktu sonradan olusdu lanet şey

Yani ölü piksel sorunu biraz şans işi her monitörde çıkabiliyor o yüzden md2 yi suçlamamak lazım.
ya sıstemı suclamaya gerek yok ama sacmalık 5 olu pıksel şartı oyle bır sey mı olur

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Ahmet Aydın
11 yıllık monitörümde 1 tane bile ölü piksel yok. Yarım saatte olması şaka gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Ali demiray
Çok basit, cayma hakkımı kullanıyorum diyip göndereceksiniz onlar da paşa paşa alacak. ticaret.gov.tr adresinde açık açık belirtilen maddeyi hiçbir firma reddedemez!

İş kampanyalı sistemlerde nasıl olur bilmem ama.

Daha geçen hafta ölü pikselli ürün aldım gördüğüm gibi iade ettim kabul edildi..

Vesemir Dayı

80+ Platinum
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,581
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Discord
Vesemir#0538
foruma bakar mısın sürekli konu açılıyor
Görüyorum dostum ama yapcak bir şey yok.
hiçç emın olamıyorum kanka inşallah yoktur ama ılk acdıgımda yoktu sonradan olusdu lanet şey

ya sıstemı suclamaya gerek yok ama sacmalık 5 olu pıksel şartı oyle bır sey mı olur
Çoğu firma öyle yapıyor maalesef.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
11 yıllık monitörümde 1 tane bile ölü piksel yok. Yarım saatte olması şaka gibi.
bende ona şaşırdım sınırımı bozan durum o 30 40 dakıka sonra belkı fark etmıcem kadar kucuk bır mavı nokta olusmuş fark etme sebebımde sureklı ekranı ıncelemem var mı acaba dıye sebebı ıse forumda sureklı acılan md 2 ekran olu pıksel konuları bu durum benı korkuttu o yuzden ınceledım sureklı tak olu pıksel cıkdı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
968,066
Üyeler
152,999
Son üye
oasiiss
Top Bottom