Neler Yeni

LG EKRANDA ÖLÜ PİKSEL MD-2 SİSTEM

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Sistemi İlk Açdığımda Olu Piksel Yokdu Ama 30 Dakıka Filan Geçdi Gozume Beyaz Ekranda Uste Kucuk Mavi Nokta Çarptı Sonradan Yapdıgım Teste Olu Piksel Oldugunu Fark ettim

1. Ben Parlaklık Aylarlarıyla Ekranın Özellikleriyele Filan Oynadım Fps Mod Filan Vardı Onlara Geçirdim Acaba Onları Denerken Oluşmuş Olabilir mi İlk Açdığımda bir şey yoktu

2. İtopya Değişim Yapar mı Bu Durumda Her Türlü Haklı Durumdayım

3. Sonradan Büyücek bir şey galiba

4. lg 5 olunca degısım yapıyormuş ekran garantısı 3 yıl hadı 4. yılda 5 oldu pıksel sayısı çok saçma bi durum

5. tüketici haklarına verin diyen arkadaşlar olucak ama o işlem çook çook uzun bir şey ve pandemi surecınde 2x uzun surecek bır ıslem oldugu ıcın oda ımkansız duruma gelıyor

Sonuç Olarak Ben bu Durumda Ne Yapmalıyım İtopya Yardımcı Olurmu Benim Yerimde Olsanız Ne Yapardınız ?

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Çok basit, cayma hakkımı kullanıyorum diyip göndereceksiniz onlar da paşa paşa alacak. ticaret.gov.tr adresinde açık açık belirtilen maddeyi hiçbir firma reddedemez!

İş kampanyalı sistemlerde nasıl olur bilmem ama.

Daha geçen hafta ölü pikselli ürün aldım gördüğüm gibi iade ettim kabul edildi..
kanka iade etsem bılmıyorum değişim benım ıcın daha iyi olucaktır ve aıde yapıcaklarını sanmıyorum ucuza gelen bır sıstem ama yanı her turlu olu pıksel olu pıkseldır kacarı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eminim yarım saatte olmamıştır, yarım saat sonra fark edilmiştir.
olabılır hocam ama ılk 15 dakıka yoktu test yapdıgımda da cıkmadı detaylı ınceledımm

okanaltunbas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Okan Altunbaş

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
peki bu ölü piksel daha sonra kendiliğinden oluşabilir mi, eğer ilk başta yoksa
evet oluyormuş hocam lanet şey lg gıbı bır marka ekran konusunda devleşmıs marka ve 5 olu pıksel şartı cok sacma aoc bu konuda cok ıyı 1 pıkselde degısım verıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Ali demiray
kanka iade etsem bılmıyorum değişim benım ıcın daha iyi olucaktır ve aıde yapıcaklarını sanmıyorum ucuza gelen bır sıstem ama yanı her turlu olu pıksel olu pıkseldır kacarı yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değişim işi riskli, ölü pikselli ürünü kullanmayı istemezsiniz emin olun. Direkt monitörü iade edin dedim ben fakat kampanyalı sistemlerde nasıl oluyor bilmiyorum. Geçmiş olsun umarım çözülür.

Üzerine silgi gibi yumuşak bir nesneye hafif baskı yapmayı deneyin stuck pixellerin çözülme ihtimali var ve bazı videoların sorunu çözdüğü söyleniyor. Son çare olarak deneyebilirsin.

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Değişim işi riskli, ölü pikselli ürünü kullanmayı istemezsiniz emin olun. Direkt monitörü iade edin dedim ben fakat kampanyalı sistemlerde nasıl oluyor bilmiyorum. Geçmiş olsun umarım çözülür.

Üzerine silgi gibi yumuşak bir nesneye hafif baskı yapmayı deneyin stuck pixellerin çözülme ihtimali var ve bazı videoların sorunu çözdüğü söyleniyor. Son çare olarak deneyebilirsin.
hocam cok kucuk bır sey ya nokta gıbı kucuk benler olur ya onun gıbı cok cok kucuk ama buyur ışde dedıgınız gıbı kampanyalı urunde ıade olmaz gıbı duruyor olsa bıle bana verılıcek para ne uzerınden hesaplanıcak o da ayrı konu ımkansız gıbı kalıyor

Memo11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Yakın
Boşuna İtopya'yı arama yarım saat bekledim bağlasınlar diye, açtı adam değişim olmuyor dedi, iade de edemezsin sitemle beraber geliyor çünkü kasayı da etmen gerekir, aynı sorunu yaşıyorum şuan yardım eden yok ki

arasjr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Aras Şimşek
Boşuna İtopya'yı arama yarım saat bekledim bağlasınlar diye, açtı adam değişim olmuyor dedi, iade de edemezsin sitemle beraber geliyor çünkü kasayı da etmen gerekir, aynı sorunu yaşıyorum şuan yardım eden yok ki
Ne Yapıcaz BizŞimdi Kaldık Ortada @Abdullah Hacıgül Abi Yardımını Bekliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,986
Üyeler
152,984
Son üye
secomeco0
Top Bottom