Neler Yeni

LG monitörüm No Signal Hatası Veriyor

STREA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Kaplan
Merhaba öncelikle benim LG bir monitörüm varda(eski) VGA kablolu ilk başlarda gayet güzel çalışırken bu arada (VGA to HDMI aparatı kullanıyorum ) bir anda no signal hatası almaya başladım kabloyu eğdim büktüm bantladım vs ama tık demiyor dedim acaba ekran kartındamı sorun TV'ye taktığımda görüntü veriyor çok net acaba sorun monitördemi yoksa kablolarında mıdır?

Godric1461

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
626
İsim
Godric
%90 o arada kullanılan aparattan dolayı yapıyor.

Aydigal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Aydın İgal Gezer
Merhaba öncelikle benim LG bir monitörüm varda(eski) VGA kablolu ilk başlarda gayet güzel çalışırken bu arada (VGA to HDMI aparatı kullanıyorum ) bir anda no signal hatası almaya başladım kabloyu eğdim büktüm bantladım vs ama tık demiyor dedim acaba ekran kartındamı sorun TV'ye taktığımda görüntü veriyor çok net acaba sorun monitördemi yoksa kablolarında mıdır?
Kablodandir

Zehli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Serkan Özcan
Ufak bir ihtimalde olsa kabloyu ekran kartına değilde anakarta takmış olma ihtimalin var, bazen dalgınlığa gelebiliyor.

STREA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Efe Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ufak bir ihtimalde olsa kabloyu ekran kartına değilde anakarta takmış olma ihtimalin var, bazen dalgınlığa gelebiliyor.
İmkansız kankam 20 kere söktüm taktım 🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

%90 o arada kullanılan aparattan dolayı yapıyor.
Ben zzten ekran kartında olacağını düşünmüyorum olsa tv de pc açılmazdı
Mesaj otomatik birleştirildi:

ggidip hdmı to vga kablosu alsam olurmuki şimdi alıp olmazsa monitördedir dicez değilmi tam olarak

Top Bottom