Neler Yeni

LG UltraGear 24GN65R-B 23,8 Veya Lenovo Legion R25i-30 hangisi Daha iyidir?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sezer
Yanlış Kategori
Selamlar Şu anda A101de indirimde olan Lg monitör ucuz bir fiyatta satılıyor. Bu fiyata bu monitörü almak mantıklımıdır yoksa üstüne 1k daha koyar lenovomu alırım karar veremedim youtubeden ve forumlardan baktığım kadarıyla LGnin çoğu modeli öne çıkarken aynı zamanda Lenovonun R25i-30 Modelide herkes tarafından seviliyor. Yardımcı Olursanız Gerçekten çok sevinirim hem Fiyat performans hemde uzun ömürlülük açısından hangisi sizce daha iyi olur.

[Ek Olarak A101 güvenilir alınmaz falan diyenleriniz varsa eğer ki size bu konuda hak veriyorum üstüne 200tl daha koyar aynısını hepsiburada veya farklı yerlerden alabilirim burada asıl sorum aralarındaki fark eksiler artılar fiyata uygunluk teşekkürler]

LG UltraGear 24GN65R-B 23,8 :​

Lenovo Legion R25i-30 67B7GACBTK 24.5" 0.5 ms Full HD Pivot IPS 165 Hz :​

eren28tr

80+ Platinum
Selamlar Şu anda A101de indirimde olan Lg monitör ucuz bir fiyatta satılıyor. Bu fiyata bu monitörü almak mantıklımıdır yoksa üstüne 1k daha koyar lenovomu alırım karar veremedim youtubeden ve forumlardan baktığım kadarıyla LGnin çoğu modeli öne çıkarken aynı zamanda Lenovonun R25i-30 Modelide herkes tarafından seviliyor. Yardımcı Olursanız Gerçekten çok sevinirim hem Fiyat performans hemde uzun ömürlülük açısından hangisi sizce daha iyi olur.

[Ek Olarak A101 güvenilir alınmaz falan diyenleriniz varsa eğer ki size bu konuda hak veriyorum üstüne 200tl daha koyar aynısını hepsiburada veya farklı yerlerden alabilirim burada asıl sorum aralarındaki fark eksiler artılar fiyata uygunluk teşekkürler]

LG UltraGear 24GN65R-B 23,8 :​

Lenovo Legion R25i-30 67B7GACBTK 24.5" 0.5 ms Full HD Pivot IPS 165 Hz :​

Lenovo daha iyi ama ben aoc 24g4x öneririm.

eren28tr

80+ Platinum
aoc 24g4x İkisindende daha iyi midir? varsa gene bu fiyat bandında daha iyileri varmıdır sence?
aoc kontrast gecikme ve yenileme hızı olarak daha iyi Lenovo ise maksimum parlaklık olarak daha iyi eğer monitörü çok ışık alan odada kullanacaksan Lenovo al yoksa aoc 24g4x al.

aliorhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
ali orhan
arkadaş sıcak fırsatlar mı değişti full yanlış konular açıldı bugün

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Sezer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aoc kontrast gecikme ve yenileme hızı olarak daha iyi Lenovo ise maksimum parlaklık olarak daha iyi eğer monitörü çok ışık alan odada kullanacaksan Lenovo al yoksa aoc 24g4x al.
Şuan gezinirken şöyle bir şey buldum (https://www.incehesap.com/msi-24-5-...dium=referral&utm_campaign=quickview&v=1.79.5)

Aynı zamanda bunun dışında samsung odyssey g3 te var ama bende amd ekran kartı yok yani freesync özelliğini kullanamam samsungun sizce en iyi tercih hangileri olabilir piyasadaki en fp monitör şuan bunlar araştırdığım kadarıyla

eren28tr

80+ Platinum
Şuan gezinirken şöyle bir şey buldum (https://www.incehesap.com/msi-24-5-...dium=referral&utm_campaign=quickview&v=1.79.5)

Aynı zamanda bunun dışında samsung odyssey g3 te var ama bende amd ekran kartı yok yani freesync özelliğini kullanamam samsungun sizce en iyi tercih hangileri olabilir piyasadaki en fp monitör şuan bunların araştırdığım kadarıyla
Oddsey g3 alma hem va panel hem ghosting sorunlu aoc ve Lenovo arasından seçimini yapabilirsin.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,197
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Status