Neler Yeni

Lgs çok kötü geçti ne yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
:D foruma bak lgs önemli değil diyenler var çok ilginç arkadaşlar hayal aleminden çıkın büyük ihtimalle bu konu başlığana yazan hepinizden büyüğüm tıp okuyorum luanda ama lgs de en az ayt tyt kadar önemli evet kötü bir liseye gidip iyi bir öğrenci olarak çıkabilirsiniz 500 600 kişinin arasından 3 5 bu ama iyi bir liseye gidip iyi bir öğrenci olarak çıkma ihtimaliniz çok daha fazla öğrenci öğrenciyi her zaman peşinde sürükler sıra arkadaşın senden 2 3 net fazla yapınca ister istemez gaza gelirsin yada sen 1. olursan bu sefer 1.liği kaptırmamak için gaza gelirsin örnekler çoğaltılabilir tabi giren arkadaşlar için iş işten geçti benim sözün bu sene 8 e geçenlere gelip burada forumda sağdan soldan 2 tane laf öğrenmiş hayat sınav değil yok efendim bu bizim ilk sınavımızdı vs vs saçmalıklarına kulaklarınızı tıkayın burası türkiye ve hayat inanın çok sert şuan hemen hepiniz anne balarından aldığınız parayla geçiniyorsunuz sizin için hayat pahalılığı sadece kantındeki tostun 35 lira olması ama bunun yanında henüz torpiller adam kayırmacaaiftiralar vs ile tanışmadınız kimse size ileride aa bu çocuk bak ilk defa sınava girmiş heyecanına yenik düşmüş tüh tüh vah vah demeyecek aksine sınavı iyi yapnlara odaklanıp sizi kenara itecekler aileniz dahil o yüzden İT GİBİ ÇALIŞIN ÇOK ÇALIŞIN KENDİZİNİ KURTARIN burada veya başka yerde 2 3 soytarının sizi pohpohlamasına da izin vermeyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,867
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom