Neler Yeni

LGS için tüyolar verebilir misiniz?

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
1 gün sonra lgs sınavı var. Sınav esnasında nelere dikkat etmem lazım nasıl daha az panik yaparım son gün çalışmalımıyım? Bana biraz bilgi verebilir misiniz?

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son gün çalışma dinlen kafa dağıt
Panik yapmazsan rahat rahat yaparsın sınavı, kaybeden heyecandan kaybediyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

aç bi 35lik
35 lik? alkol mu anlamadım

Ulaş_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
187
İsim
Ulaş Eren
Hocam son gün çalışmak gibi bir hataya düşmeyin. Yarın çıkın böyle bacaklarınızı çok yormayacak şekilde yürüyün, belki bir arkadaşınızla. Hiç bir şekilde istifini bozma ''Ya bir sürü soru yapamadım batırdım ya'' tarzı düşüncen olmasın zira seni yokuşa sürer. Sınav esnasında kendini kaybetme.

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
631
İsim
Halis Özer
1 gün sonra lgs sınavı var. Sınav esnasında nelere dikkat etmem lazım nasıl daha az panik yaparım son gün çalışmalımıyım? Bana biraz bilgi verebilir misiniz?
kardesim sen benim yaptığımı yapma babam para harcadı gitti dershaneye yazdırdı bende mallık yapıp çalışmadım onların beklentisini yükselttim çalışkan ayaklarına yattım son 1 ay kala calışırım dedim bir baktım 3 4 gün kalmış bendeki bilgi 0 hocada son gün çalışmayın kafanız dinlensin dedi maalesef bende son 3 4 gün çalıştım her şey birbirine karıştı ailemin bütün beklentilerini boşa cıkardım zaten zaman yaklaştı umarım 1 2 aydır çalışıyorsundur son gün çalışma kafan rahatlasın gir cs 1.6 ya rahatına bak

Ozgur28

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Özgür
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar oyunları, eğitim, sağlık
stres yapma, sözelden sonraki ara da sınav hakkında konuşma belki br soruyu yanlış yaomışsındır onu öğrenince moralin bozulur.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak
kardesim sen benim yaptığımı yapma babam para harcadı gitti dershaneye yazdırdı bende mallık yapıp çalışmadım onların beklentisini yükselttim çalışkan ayaklarına yattım son 1 ay kala calışırım dedim bir baktım 3 4 gün kalmış bendeki bilgi 0 hocada son gün çalışmayın kafanız dinlensin dedi maalesef bende son 3 4 gün çalıştım her şey birbirine karıştı ailemin bütün beklentilerini boşa cıkardım zaten zaman yaklaştı umarım 1 2 aydır çalışıyorsundur son gün çalışma kafan rahatlasın gir cs 1.6 ya rahatına bak
Bende dershaneye gittim cumartesi günü dershanem bittin geçen hafta. son 1 ayda türkçemi 17 nete ve feni 16 nete çıkardım fen arada düşüp düşüp duruyor ama genelde 16 net. matematik sadece düşük

Arusttt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Enes
ben çok panik yaparım diyordum girerken elim bile titremedi olayın ciddiyetinin farkındaysan çok rahat ol gerisi geliyor

Mert

80+ Silver
Kolay gelsin, anılarım canlandı. 10 sene olmuş neredeyse, vay be.

ASO7İA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Messi
Sınav arasında arkadaşların veya başka birisiyle sınav hakkında konuşma, zor olursa üzülme devam et zaten herkese zor gelir ve son gün dışarıda takıl ders çalışma

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,351
Üyeler
141,964
Son üye
lithvavera
Top Bottom