Neler Yeni

Lgs’ye 10 gün kaldı stresimi nasıl azaltabilirim ?

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
sen kafaya takma ben şuan 300 alsam yeter diyorum çünkü 300 ü bile zor alırım şuan ama ben normalde tüm sınıfları takdirle geçtim sadece bu sene saldım biraz ama istesen kötü lisede de çalışırsın
Kötü lisedede çalışırsın ancak daha iyi lisede okumak her zaman daha avantajlıdır benim fikrimce.

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
2019 da 2 matla iel e giremiyorsun

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
Ya aslında denemekerde de mat 2 boş bırakıp dşğer sorulara geçince iel kazanacak kadar puan alamıcam gibi geliyor olmazsa olmaz kafası yapamam çünkü yurtdışında okumak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk kolay olursa herkes yapar yüzdelik dilimim düşer teog mantığı
Girdiğin en kapsamlı denemede yüzdeliğin kaç?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
bilgisayar tarım
Ya aslında denemekerde de mat 2 boş bırakıp dşğer sorulara geçince iel kazanacak kadar puan alamıcam gibi geliyor olmazsa olmaz kafası yapamam çünkü yurtdışında okumak istiyorum

bişey olmaz sen çalış gerisi kolay ben çalışmadım şuan çok pişmanım ama yani düşük alırsakda kafamıza sıkmıyolar ya

Ciri

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
32,400
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Sistem Toplama, PC Oyunları
LGS basit bir sınav, ne demek istediğimi üniversite sınavına hazırlanırken anlarsın. O yüzden dert etme, o soruları siz çözün diye soruyorlar.

emirhan1234

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,784
İsim
emirhan
Geçen sene "Eyvah koca koca sourlar çıkacak!" diye diye kendimi bitirmiştim. Sonra sınavı CORONA'dan dolayı daha basit yaptılar 5dk'da bitti :). Büyük ihtimalle bu sene de çok zorlamazlar, o yüzden sen rahat ol. Takma.
9. sınıfmısın şuan ve matematik kolay değildi benec :D

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
LGS basit bir sınav, ne demek istediğimi üniversite sınavına hazırlanırken anlarsın. O yüzden dert etme, o soruları siz çözün diye soruyorlar.
Evet öyle.Herkes çok zordu falan diyordu ama onlar çalışmayan sorumsuz öğrencilerin söyledikleri. Çalışırsan kazanırsın lafı doğru.

• Beğen
Reaksiyonlar: Ciri
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
bilgisayar tarım

zaten kolay olsun sonra biz düşük alıyoruz

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mustafa Özcan
Birincisi lgs sorularına zorluk değeri vererek girme ve örnek sorularla benzer olacağını düşünme. Meb her sene bu konuda ters köşe yapıyor. Netlerin zaten çok iyi stres yapmana gerek yok. Kendini zora hazırla kolay gelince(ki öyle geliyor)zaten takır takır gidiyor. Soruları çözmeye başlayınca sanki normal denemedeymiş gibi devam et. Benim gibi heyecanlanırsan senin için zor olur. Normal deneme gibi çöz. O netlerle istediğin okula gidersin inşallah

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
zaten kolay olsun sonra biz düşük alıyoruz
İyide sen çalışmamışsın ben çalıştım burada mantıken benim daha çok hakkımı almam lazım zor gelmesi lazım zaten 300 puan şle 320 puanlık okul arasında çok fark yok ama 495 ile 475 arasında dünya farkı var

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,016
İsim
İbrahim
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,610