Neler Yeni

Lgs’ye 10 gün kaldı stresimi nasıl azaltabilirim ?

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
aynı durumu yaşadım sana söyle diyim
herkes rahat ol relax vs diyor ama iş sende bitiyor
şu şekil olcak sen stresli bir biçimde oturacaksın sıraya sınav kağıdı önüne gelince deneme çözer gibi rahat olcan böle olur genelde
gene de kasma yani hayat sınav değil gelecekte bu kadar stres yaptığına üzülürsün

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Neyse herkese çok teşekkürler cevaplar yardımlar için deneme çözmem lazım iyi günler
Mesaj otomatik birleştirildi:

ortaokul başarı puanım 86 ama sınava girmessem açıkta da kalabilirim
Kont arttı

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
uğur sağlam
ağzı olan burada konuşuyor. bu konuları burada konuşma. herkesin hayat hikayesini dinleyip paranoyak olursun. acaba benim de başıma gelir mi dersin. belli ki pimpiriklisin. 3 yanlışın var. şeker gibi netler. netler üzerine konuşma artık. hava atıyorum diyosan bak ona lafım yok. dibine kadar hakkındır havanı at. ama için daralıyorsa bu muhabberleri profesyoneller dışında kimse ile yapma. git rehber öğretmenine danış. onunla sohbet et. rutinlerini bozma. konu hakkında bu saatten sonra yapılan sohbetler seni bunaltır

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
bilgisayar tarım
ağzı olan burada konuşuyor. bu konuları burada konuşma. herkesin hayat hikayesini dinleyip paranoyak olursun. acaba benim de başıma gelir mi dersin. belli ki pimpiriklisin. 3 yanlışın var. şeker gibi netler. netler üzerine konuşma artık. hava atıyorum diyosan bak ona lafım yok. dibine kadar hakkındır havanı at. ama için daralıyorsa bu muhabberleri profesyoneller dışında kimse ile yapma. git rehber öğretmenine danış. onunla sohbet et. rutinlerini bozma. konu hakkında bu saatten sonra yapılan sohbetler seni bunaltır
havasını atsın ama bilsin ki kimsenin umrunda değil herkes kendine çalışıyo kimseye bi yararımız varmı yok anca evlenirsen karına yararın olur

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
havasını atsın ama bilsin ki kimsenin umrunda değil herkes kendine çalışıyo kimseye bi yararımız varmı yok anca evlenirsen karına yararın olur
Benim umrumda böyle değerli bir kişiyle karşılaşınca mutlu oluyorum.

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Kardeşim problemlimisin yazma artık hava neden atayım netlerim süper üstü değil kötüsün diye herkes kötü olmak zorunda değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
bilgisayar tarım
Benim umrumda böyle değerli bir kişiyle karşılaşınca mutlu oluyorum.
ama emin ol biz mutlu olmuyoruz

Kardeşim problemlimisin yazma artık hava neden atayım netlerim süper üstü değil kötüsün diye herkes kötü olmak zorunda değil
nasıl süper üstü değil nerdeyse tam tüm sorularun ayrıca sana yazmadım öbür arkadaşa yazdım tamam sende yazma artık konu kapansın

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
ama emin ol biz mutlu olmuyoruz

nasıl süper üstü değil nerdeyse tam tüm sorularun ayrıca sana yazmadım öbür arkadaşa yazdım tamam sende yazma artık konu kapansın
Banane sen mutlu olmuyorsan.

Senden iyi birini görünce mutsuz oluyorsan çalış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
bilgisayar tarım

Senden iyi birini görünce mutsuz oluyorsan çalış.
o zaman banane sizin emeğinizden umrumda değil o zaman inşallah sınav kolay olur olmasa da umrumda değil ama olursa en çok çalışandan daha iyi not alayım

Top Bottom