Neler Yeni

LGS'yi Sağlam Konu Tekrarıyla İyi Bir Lise Kazanabilir miyim ?

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
666
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Arkadaşlar benim bir kaç sorum olacak:
ben sınava o kadar ağam şağam çalışmadım fakat konularda bir zorluk çekmiyorum ve yeni nesil matematik olsun fen olsun sorularını rahatlıkla çözebiliyorum ve denemelerde 430-460 arası geliyor sizce iyi bir lise kazanabilir miyim ?
Kendimden eminim önceki senenin Matematik Fen ve Türkçe sorularını çözdüm ve zorlanmadım streste yapmıyorum sizce iyi bir lise kazanabilir miyim ?

Halim7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Halim Karagül
Denemeler bir yön gösterir bence o civarda bi sınav geçirirsin stres konusunda iyiysen ve sürede de sıkıntı yaşamıyorsan bence yine o civarlarda bişeyler yaparsın umarım

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,830
İsim
Akın Taşkan
Test kitaplarındaki ve denemelerdeki sorualr geçen ve ondan önceki lgs sorularının değiştirilmiş versiyonları. Yani çözdüğün tüm sorular aslında soysan aynı soru. Gireceğin lgs'de ilk kez karşılaşacağın soru tipleri çok olacak (hepsi değil). Ben sınavdan bir gün önce çözdüm geçen senelerin sorularını fulledim çünkü zaten tüm sene o sorularla hazırlanmıştım. Konu eksiğin olmasın zaten ve hep deneme çöz az bir zamanın kalmış her gün 1 deneme çözsen gayet güzel bir sonuç elde edebilirsin. Denemeler aynı zamanda süre kontrolünü de geliştirir sakın süre tutmadan çözme.

Zapt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Tunahan
ben sınava o kadar ağam şağam çalışmadım fakat konularda bir zorluk çekmiyorum ve yeni nesil matematik olsun fen olsun sorularını rahatlıkla çözebiliyorum ve denemelerde 430-460 arası geliyor sizce iyi bir lise kazanabilir miyim ?
Kendimden eminim önceki senenin Matematik Fen ve Türkçe sorularını çözdüm ve zorlanmadım streste yapmıyorum sizce iyi bir lise kazanabilir miyim ?
Pozitif düşünmek her zaman iyidir

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,480
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Rahatlıkla çözüyorsan 480 aşağısı almaman lazım. Kardeşim de yapıyorum hepsini fullerim diyor ama denemelerde 450 geliyor. Ama o puanlar ile de güzel bir liseye gidebilirsin tabii ki. Konu eksiğin kalmasın.

Top Bottom