Neler Yeni

Çözüldü✓ Lian li sıvı soğutma Lga 1700 yardım

SonTurk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
İşlemciniz 12700K serisi ise bütçeniz de yeterse z690 almanızı öneririm. Kutunun üzerinde 12700 yazıyor ama K demişsiniz.

Arkadaşlar madem iade et yazıyorsunuz. Arkadaşa bir öneri sunun o da araştırsın. Kafasına yatarsa alsın
Yanlışlık oldu düzelttim reis sağolasın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesin iade etmniz gereken şeyler:
Windows 10'u iade et
Anakartı iade et

İsteğine bağlı iade edebileceğiniz şeyler:
Bence ekran kartını da iade et o paraya daha güçlü bir AMD ekran kartı alabilirsiniz.

Ayrıca işlemciyi ne kadara aldınız?
İşlemciyi vatan web’den 6800 TL'ye aldım

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory

SonTurk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Hocam kafayı mı yediniz o dandik anakarta i7 12700 mü takılır ayrıca neden Windows 10 satın aldınız
Kardeşimde Rx580 sistem var 3 sene önce toplamıştık windowsu dışarda bilgisayarcıya kurdurduk sürekli problem çıkarıyor iki ayda bir format atmak gerekiyor o yüzden uğraşmak istemiyorum ama bildiğiniz farklı alternatifler varsa aydınlatabilirsin 🙏
Anakartıda z690 ile değiştirmeyi düşünüyorum

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Kardeşimde Rx580 sistem var 3 sene önce toplamıştık windowsu dışarda bilgisayarcıya kurdurduk sürekli problem çıkarıyor iki ayda bir format atmak gerekiyor o yüzden uğraşmak istemiyorum ama bildiğiniz farklı alternatifler varsa aydınlatabilirsin 🙏
Bilgisayarcı yanlış yapmıştır veya sorun başka bir şey ile ilgilidir. Windows’u satın almak saçmalık. Bence her şeyi iade edin kötü sistem olmuş.

SonTurk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
Bilgisayarcı yanlış yapmıştır veya sorun başka bir şey ile ilgilidir. Windows’u satın almak saçmalık. Bence her şeyi iade edin kötü sistem olmuş.
Kötü derken parçaların uyumluluğunu mu kast ediyorsunuz çünkü herhangi bir fiyat belirtmedim işlemci ve ekran kartının kötü olduğunu düşünmüyorum

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,598
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
Kötü derken parçaların uyumluluğunu mu kast ediyorsunuz çünkü herhangi bir fiyat belirtmedim işlemci ve ekran kartının kötü olduğunu düşünmüyorum
O parçalardan daha iyisini aynı paraya alabilirsin. Uyumluluk ile ilgili değil yani. Direk seçimler kötü.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
kendim windows kurdum 5 sene kullandım. bu sürecin 2 senesi windows 10 3 senesi windows 7'ydi. bence sizin bilgisayarcı bir şey yapmış. ya da parçalarınızda sıkıntı vardı. Özellikle depolama birimi sorunu gibi geldi bana.

SonTurk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mert
kendim windows kurdum 5 sene kullandım. bu sürecin 2 senesi windows 10 3 senesi windows 7'ydi. bence sizin bilgisayarcı bir şey yapmış. ya da parçalarınızda sıkıntı vardı. Özellikle depolama birimi sorunu gibi geldi bana.
Ya bilgimde yoktu driver booster gibi yazılımlar kuruyorlardı kurdukları windowsta rezaletti Ayvalıkta yaşadığım için fazlada alternatif yok normalde vatan bilgisyarında yanından bile geçmezdim

Top Bottom