Neler Yeni

Lian Li SL Infinity Ters Bıçak 3'lü paket satan yer bulamamak.

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent
Selam arkadaşlar Lian Li SL Infinity Ters 3'lü paket satan güvenilir bir yer bilen var mı? Kontrolcüyle gelmesi ve tüm fanları birbirine bağlama kabloları için en azından 1 tane 3'lü paket almam gerekli. Tercihen beyaz renk olursa iyi olur. Sanki anlaşmışlar gibi bilinen yerlerin hiçbirinde yok gibi duruyor.

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam bu fan modeli ama bunun ters bıçak olanı olucak. Yani ben kasanın ön ve alt tarafına intake olarak taktığım zaman fanların arka tarafı değil yine egzoz şeklinde takmışım gibi fanın ön tarafı görünen modelinden arıyorum.

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
Amazonda var da tekli olarak satiliyor.

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent
Amazonda var da tekli olarak satiliyor.
Amazonda 3'lü olanı da var ama 150 doları geçiyor maalesef. Bu gidişle normal versiyonunu alıcam gibi duruyor yada RGB olayını komple bırakıp full noctua filan yapıcam.

Ben o yüzden çakma yılan li fan aldım ters bicak 😅

Ekler

• 20240305_135842.jpg
    20240305_135842.jpg
    1.7 MB · Hit: 50
  • 20240304_161258.jpg
    20240304_161258.jpg
    1.7 MB · Hit: 58

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli
Amazonda 3'lü olanı da var ama 150 doları geçiyor maalesef. Bu gidişle normal versiyonunu alıcam gibi duruyor yada RGB olayını komple bırakıp full noctua filan yapıcam.
Thermalright markali ters fan var ona bakabilirsiniz. tabii ki de bir LIAN LI kadar kaliteli olmaz ama sizi de uzmez.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Veya dediginiz gibi NOCTUA alacaksiniz her ne kadar performans ve sessizlik olarak en iyi olsada renkden dolayi kasada pek hos durmuyor.

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent
Ben o yüzden çakma yılan li fan aldım ters bicak 😅
Çakma lian li fan neydi hocam arkadaki egzoz fanı mı? :D Bide kasa çok güzel duruyor. Lian Li O11 Dynamic Evo aldım ona kurmayı planlıyorum ama bu Asus kasada güzelmiş.

Thermalright markali ters fan var ona bakabilirsiniz. tabii ki de bir LIAN LI kadar kaliteli olmaz ama sizi de uzmez.

Veya dediginiz gibi NOCTUA alacaksiniz her ne kadar performans ve sessizlik olarak en iyi olsada renkden dolayi kasada pek hos durmuyor.
Black chromax versiyonları var Siyah çok şık duruyor bence ama dediğiniz gibi klasik Noctua fanlar çok çirkin :)

Çakma lian li fan neydi hocam arkadaki egzoz fanı mı? :D Bide kasa çok güzel duruyor. Lian Li O11 Dynamic Evo aldım ona kurmayı planlıyorum ama bu Asus kasada güzelmiş.

Black chromax versiyonları var Siyah çok şık duruyor bence ama dediğiniz gibi klasik Noctua fanlar çok çirkin :)
Yok hocam arka egzoz fanını değişmedim henüz. Yan ve alttaki 6 fan çakma

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent

Thermalright değil de aslında Thermaltake var istediğiniz gibi çevirebiliyorsunu bıçakları filan ama anlamsız derecede pahalı. 3 tane bundan almaktansa Lian Li'nin LCD li fanını alabiliyorsunuz aynı fiyata çok enteresan şuan piyasa.

Yok hocam arka egzoz fanını değişmedim henüz. Yan ve alttaki 6 fan çakma
Memnun musunuz birde link verebilir misiniz? Eğer çok ucuzsa belki denenebilir :D

Thermalright değil de aslında Thermaltake var istediğiniz gibi çevirebiliyorsunu bıçakları filan ama anlamsız derecede pahalı. 3 tane bundan almaktansa Lian Li'nin LCD li fanını alabiliyorsunuz aynı fiyata çok enteresan şuan piyasa.

Memnun musunuz birde link verebilir misiniz? Eğer çok ucuzsa belki denenebilir :D
1600rpme kadar ses yok sonrasında ses gelmeye başlıyor sıcaklıkla ilgili bi sıkıntım yok zaten görseli için tercih etmiştim. Bide aynı lianli gibi birbirine geçmeli kablo karmaşasi olmuyor. Henüz yeni zaten bi problem yaşamadım. Aliexpressde jm1 fan yazınca bulabilirsiniz 😊

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,846
İsim
ege erdem demirelli

Evet noctua nin siyah fanlari daha iyi. THERMALTAKE markasinin urunleri ozellikle turkiyede gereksiz ve asiri pahali zaten anlamadim bende. 3lu fan seti 5000 tl.

nostra07

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Rogue Agent
Evet noctua nin siyah fanlari daha iyi. THERMALTAKE markasinin urunleri ozellikle turkiyede gereksiz ve asiri pahali zaten anlamadim bende. 3lu fan seti 5000 TL.

Birde kablo karmaşası istemediğim için bu yeni nesil fanlara bakıyorum ama Lian Li harici hepsi anlamsız pahalı Corsair QX serisine bakıyorum o zaten Türkiye'de hiç yok. Amazon'dan alsam yine gereksiz pahalı. Gerçekten çok fanlı RGB işini komple bırakıcam gibi seçenekler çok sınırlı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,055
Üyeler
151,164
Son üye
erolyldrm
Top Bottom